Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Skacok! Mennyire kínos az...

Skacok! Mennyire kínos az első óvszer vásárlás?

Figyelt kérdés
Eltudnátok mesélni, hogy hogyan történt az első vásárlás és hány évesek voltatok ekkor? Valamint hogy kínos volt - e?
2021. júl. 2. 07:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%
:))) Hany eves vagy?
2021. júl. 2. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
89%
Jaj nagyon kínos volt. Bementem a boltba, felnőtt pénztáros beolvastatta a többi termék mellett is a koton vonalkódját. Hát hallod, biztos azt gondolhatta, hogy én vagyok az első, aki ilyet vett ezen a héten, és mekkora ciki, hogy élek nemi életet és még védekezem is... Elképesztő, szerintem azóta röhög otthon.
2021. júl. 2. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
97%
Én 68 éves eladónő vagyok 35 évvel ezelőtt bejött egy fiatal gyerek és kotont vett. Én röhögni kezdtem és mutogattam rá, majd csatlakozott hozzám az összes eladó és az összes vásárló. Fényképeket csináltunk róla és másnap a helyi újság címlapján jelent meg, hogy "Az életében először kotont vásárló gyerek". Azóta is mindennap eszembe jut és még fészbúkra is kiírom, és folyamatosan jelölgetek be új embereket, hogy nekik is el tudjam küldeni ezt az esetet. És naponta 3 óra hosszán keresztül hangosan röhögök rajta és tervben van, hogy alapítok egy szektát is és ez lesz a fő szertartás.
2021. júl. 2. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
93%

😂😂😂

Azért tudjad, hogy a 3-as csak viccelt!😉😊

2021. júl. 2. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
53%

Először 14 évesen vettem, havernak kellett. Őt ismerték mindenhol szülei miatt, így én vettem ki neki. Semmi extra nem volt.

16-17 éves voltam mikor először vettem síkosítót, az se volt semmivel cikibb, mint egy gumi vásárlás, ami egyáltalán nem az.

Gumit meg azóta is úgy veszek, hogy ha kell akkor kell. És kb 50 darabot egyszerre, senki nem néz hülyének sem.

Csaj pénztárosok, árufeltöltők külön örülnek nekem. Tudom, interneten mindenki azt mond amit akar... Nekem nagyon vastag így mindíg megnézem melyik a legnagyobb és azt veszem. Sajnos, ha boltban vàsárolok akkor az 56mm a legnagyobb általában, de mikor odaállítok a kasszához ezekkel és tényleg válogatva. Tehát bordázott is van benne, meg tényleg 50-60 darab, azért látszik olyankor, hogy csillog a lány szeme, meg sokkal kedvesebbek.

Volt már egy cikibb történet is. Akkor barátnőmmel vásároltam. Akkor is vettünk vagy 50-60darabot, ott voltak 65mm-esek is így azokat vettem. Előttünk volt egy pár, ahol a lány èszrevette, hogy nálunk mi van. Ott helyben összevesztek és szakítottak. Mi meg csak pislogtunk.

2021. júl. 2. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
99%

Amikor az elsőt vettem, még nem volt szinte minden boltban, és nem igazán emlékszem rá, hogyan éreztem magam. Az eladónak semmit nem jelent. Kifli, szalámi, koton, egyre megy. Ne érezd magad kínosnak.

A minap egy kedves jelenetnek voltam szem- és fültanúja.

Hogy első vásárlás volt-e, vagy századik, nem tudom.

Az előttem álló srác vett pár apróságot (rágó, kóla stb.), és egy csomag kotont. Amikor fizetett, a pénztáros csaj rámosolygott, és kellemes estét kívánt.

2021. júl. 2. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
94%
Miért gondolja bárki,hogy kínos? Ezt sosem értettem. Szóval nem,egyáltalán nem az. Bemész,kifizeted és ennyi. Az eladó már 1 perc után nem fog emlékezni rá,hogy mit vettél
2021. júl. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ha cikinek érzed ne vegyél
2021. júl. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:

"Az előttem álló srác vett pár apróságot (rágó, kóla stb.), és egy csomag kotont. Amikor fizetett, a pénztáros csaj rámosolygott, és kellemes estét kívánt."


Sztem pont ez a rohadt ciki...

2022. aug. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Én ma vettem először, izgalmas élmény volt. Egy rossmannba bementem (faluban lakom) nem mertem válogatni, ezért csak fél szemmel néztem oda, végül feltettem a kérdést, megveszem a kotont vagy kis punci módra hazamegyek üres kézzel? Fél órát voltam a boltban, nem találtam a méretet ráírva, aztán rájöttem hogy a szabványos méreteken nincs feltűntetve. Vettem 1 tusfürdőt, és egy arcápolási terméket hogy mégse magába vegyem. Fél óra után közelítettem a kasszához, kb 180-as pulzussal, 3 hölgy dolgozó volt ott, egy 45 körüli, egy 28-30 éves, és egy 16-18 éves, és egy biztonsági őr, beszélgettek, nem látszott rajtam egy cseppet sem hogy ideges vagyok, de nagyon az voltam, magabiztosan letettem a pultra a termékeket amit csak a 28-30 éves eladónő látott, lecsippantotta, rámpillantott azért, de tényleg mintha csak egy pepsit vettem volna, én mégis idegben voltam a pulzusommal, kértem egy szatyrot, viszlát, és távoztam, miután bezártam az ajtót az üvegen keresztül visszapillantottam, és a hölgy szájáról leolvastam hogy kikerekedett szemmel a biztonságiőr felé fordul és azt mondja: "HALLOD KOTONT VETT A KISSRÁC" nem ordítva de igencsak meglepődve ezt levágtam az arcáról, 15f 170 magas, vékony testalkat még szép hogy meglepődött, ennyi!:)
2022. aug. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!