Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan lehet valakit be...

Hogyan lehet valakit be hipnotizálni?

Figyelt kérdés

de csak az kéne nekem hogy hogyan kell

és hogyan kell utána kijózanítani belőle


2010. aug. 26. 18:50
 1/5 anonim ***** válasza:
53%
Nem tudom, de azt tudom, hogy pszichológusok tudják ezt, de azok közül is csak a hipnoterapeuták... Gondolom, sokáig kell képezniük magukat az alapdiploma után.
2010. aug. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
53%

szerinted ez ilyen egyszerű? Figyelj, ha annyira érdekel, jelentkezz egy tanfolyamra, abban segítenek elmagyarázni. De nehogy azt hidd, hogy működik az a fajta hipnózis, amit a filmekben látsz: ha meghallod azt a szót, hogy "tizenkettő", akkor ugrálj föl-alá, mint egy majom... - Sajnálom, hogy kiábrándítalak, de ez nem működik. A hipnózis arra való, hogy a rejtett félelmeket, érzéseket, emlékeket elő lehessen kotorni HOZZÁ ÉRTŐ EMBER SEGÍTSÉGÉVEL!!! NE PRÓBÁLKOZZ!!! Nagyon veszélyes!

Sajnálom. :(

2010. aug. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
akkó mindegy
2010. aug. 27. 16:30
 4/5 anonim válasza:

"a meghallod azt a szót, hogy "tizenkettő", akkor ugrálj föl-alá, mint egy majom... - Sajnálom, hogy kiábrándítalak, de ez nem működik."

Barátom..Ez működik...igaz nem úgy, hogy na most én majd megcsinálom...profinak kell lenni ilyen téren és akkor menni fog. Na ezt te nem fogod elhinni...de majd egyszer ha valaki kipróbálja rajtad akkor majd elhiszed...

2011. szept. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ne haragudjon de hipnózissal azt is el lehet érni h a pénzét neked adja,vagy kidobja a kukába néz a Discovery-n a A Keith Berry trükkje című műsort abban van egy hipnózisos rész és ráveszi arra hogy ki9dobja a pénzét!
2011. nov. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!