Élet - Gyakori kérdések

Keresés egyéb kérdések - egyéb kérdések témában

Talált kulcsszavak:


Talált kérdések:

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
Mi az, ami a legnehezebb a fiatalságban?

Szerettek fiatalok lenni? (A fiatalságba a gyermekkort is beleértem)

4
Csak szerintem igazsagtalan az élet?

Borzasztóan idegesít hogy az emberek többsége azt hiszi hogy az élet igazságosan jar el, a jóság elobb utobb mindig győzedelmeskedik, mindneki azt kapja amit megerdemel stb. Akar a politikaban, akar a magánéletben, akar a hatóságoknal, a történelemben vagy az elet...

5
Létezik élet, politika nélkül?

Én minden ilyen vacaktól igyekszem távol maradni.

9
Másnak sincs kedve napközben semmihez a korán kelés végett?

Haza jövök munkából van 5 órám mindenre,aztán jöhet megint az alvás, minden nap ugyan az. Semmi életkedv, energia. Ugyan azok a napok, alvás és munka. Rosszul is alszom, így hamarabb kell lefekudnom mert sokáig tart elaludni.

4
Mit tennétek ha 1 évetek maradna hátra?

Ha pontosan MOSTANTÓL 1 évetek maradna hátra az életetekből, akkor mit csinálnátok a maradék 1 évbe? Legyen az akár valami amit eddig nem mertél, vagy valami amire régóta vágysz, ha gondolod oszd meg velünk😊

8
Mit gondoltok mennyire változott meg az élet 2015-től mostanáig?

Az emberek,a társasági élet,a megélhetés,bármi főleg itthon,hogy látjátok?

3
Szerintetek gyereknek vagy felnőttnek "jobb" lenni? Melyik, és miért?

Kicsit vicces hogy sok esetben a gyerek a felnőttkorba menne előre, a felnőtt a gyerekkorba menne vissza🤣! De hallottam gyereket aki szerint gyereknek jobb lenni, és felnőttet is aki szerint felnőttnek jobb lenni! Hálás lennék ha minden véleményt mondó ember leírná az...

9
Az élet nagy kérdése, mit csináljak?

Kidobjam azt a pisztáciát ami nem nyílik szét könnyen vagy feszítsem szét késsel?

7
Hol jelenleg legjobb élni a világban?

Melyik országban? Szerintem talán Ausztriában, Svájcban és a skandináv országokban lehet. Egyetértesz?

3
Miért érzem úgy egyre több dologról,hogy én ezt nem akarom?

A depresszió végett lehet? Egyre több rossz döntést hozok úgy érzem pláne pénz dologban. Például egy tanfolyamba kezdés vagy valami vásárlása olyasmi motivációval,hogy majd boldog leszek tőle,sokszor úgy érzem ha belekezdek valamibe az nekem nem megy aztán azon agyalok...

5
Élet értelme, nem/létezés kérdése, filozófia, szabad egy témafelvetést?

Egy idézettel élek: Mi az élet értelme? "Erre logikailag kielégítő válasz szerintem nincs. Az is kérdés mit értünk élet alatt. A létezés tényét.., vagy a fizikai és nem fizikai körülményeket (bármilyen dolgot ami a létezés tényén belül mutatkozik, vagyis az...

47
Nem tudok felkelni az ébresztőre. Mit csináljak?

Egyszerűen nem megy. Már próbáltam mindent. Többféle csengőhang szól. Kb 5-6 féle egy reggel, azokat is hetente cserélem, hogy ne szokjak hozzájuk túlságosan. Próbáltam közelebb rakni a fejemhez, próbáltam távolabb. Sehogy sem volt jó. Végig szólnak a hangok, és én...

15
Az ember mióta létezik miért csak jajgat de sosem tesz semmit azért,hogy fejlődjön és minden jobb legyen?

Folyton azon jajgatunk,hogy tönkre tesszük a földet meg saját magunk fajtáját is sanyargatjuk de mégsem teszünk ellene semmit sem.

7
Magyarországon napról napra rosszabb az élet ?

Infláció csak nő,pénz egyre kevesebbet ér,meddig mehet ez mèg?Mi lesz ha nem lesz kormányváltás?

8
Milyen Szentgotthárdon élni?

Gondolok emberekre, munkahelyekre, kikapcsolódási lehetőségekre

0
Melyek azok a facebook csoportok, amelyekben lehet panaszkodni, véleményt kérni másoktól?

Elsősorban olyan csoportok érdekelnek, amelyekben nincs benne fél Magyarország és lehetőleg zárt, vagy lehet anonim kérdezni.

15
Szerintetek mi lesz velem ha úgy halok meg,hogy nincs sok élményem?

Azt látom,hogy egyre többen utazgatnak a világban bejárják mindenfelé egy évben többször is akár vagy akár állandóan.én nem igazán utazgatok de néha azon agyalok lehet elcsesztem az életem mert azt mondják az életben minél több élményt kell gyűjteni.Akik meg utazgatnak...

6
A halál az élet része vagy nem?

Mert amikor beáll a halál, már nem élsz, szóval tulajdonképpen akkor nem az élet része. Vagy igen?

1
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯


Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!