Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki akar csatlakozni a bandámba?

Ki akar csatlakozni a bandámba?

Figyelt kérdés
Most alapítok egy bandát. Dobos meg gitáros kéne de basszusgitáros is jöhet ha ven . Aműfaj amit jáccanánk: punk és punkrock de hardcore és sima rockot is jáccanánk. Ide írjátok le hogy mitek van és hogy érdekelne e a dolog. Bővebb információkért írjatok privát üzenetet
2010. aug. 26. 19:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Merrefele? Ha közel vagytok én benne vagyok. :D (Gitáros)
2010. aug. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
jó lenne egy banda, de én metált játszom (gitáros)
2010. aug. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

első válaszoló . van msn ed ? vegyél fel msn re leveleki@citromail.hu ott megbeszéljük.


utolsó válaszoló a metálosok is beszálhatnak mer sztem aztis jáccanánk . teis vegyél fel msn re leveleki@citromail.hu

2010. aug. 27. 08:50
 4/5 anonim ***** válasza:
ha csatlakozni nem is,de szivesen egyesülnénk.3 an vagyunk dob,basszus,ének új stúdióval fullos hangszerekkel sennheiser mikrofonnal.egy kis ízelítő egy régebbi formációnkból http://www.youtube.com/watch?v=htw5_ICaT4o -Sonny Cute-
2010. aug. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát a banda miskolcon alakulna. Punk,Street Punk,Hardcore Punk,Punk Rock sítlusba nyomnánk . Basszusgitáros É sima gitáros meg dobos kéne . Akit érdekel írjon privátot
2010. okt. 26. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!