Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi az a drenázsvédelem? Mi az...

Mi az a drenázsvédelem? Mi az a drenázs, és miért kell védekezni ellene?

Figyelt kérdés

Találtam egy Gázművekes oszlopot rajta ezzel a felirattal:

Fővárosi Gázművek bla-bla, "Drenázsvédelmi berendezés".

Mi az a drenázs? Miért védekeznek ellene? :)


2010. aug. 26. 19:45
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]


De azért a google-t igazán megtanulhatnád használni.

2010. aug. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm, nagyon kedves vagy, egyedül az a probléma, hogy angolul a drainage az csatornát jelent, nem pedig azt az elektromos berendezést amit én kérdeznék.


Ez magyarul drenázs és még ha össze is cseng az angol drainage-val akkor sem ugyanaz. "Csatornavédelem a gázműveknél"...??


Lehet hogy a googlet tudod használni, de a kérdést értelmezni nem, azért köszi a kioktató stílust :(

2010. aug. 27. 08:26
 3/4 anonim ***** válasza:

Ami azt illeti, 5 perc google után csak ennyit találtam:

Drenázs - jelentése folyadékelvezetés. Hogy ennek mi köze a gázművekhez... gőzöm nincs.

2011. okt. 30. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A drenázsvédelem kobóráram-korrózió elleni védelem. Acél vezetékeknél jelentős anyagkárosodást okozhat a kóboráram, ezért irányított összeköttetéssel "elszívják" azt a csővezetékből.
2015. jan. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!