Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudnátok írni tuti tippeket...

Tudnátok írni tuti tippeket amik működnek is, hogy gyorsan, akár 10 perc alatt el tudjak aludni?

Figyelt kérdés
Mostanában nem alszom valami jól, van hogy több óra amíg elalszok. Már olvastam rengeteg állítólag működő taktikát, hogy a lehető leggyorsabban el tudjak aludni, ki is próbáltam őket de nemigen működtek (lehet hogy csak én nem csináltam őket jól nem tudom). Szóval pls írjatok már tippeket amik mondjuk nektek is beváltak hogy minél hamarabb, kevés idő alatt el tudjak aludni a lefekvést követően. Ha tudtok írjatok mihamarabb. Köszönök előre is minden hasznos tanácsot!😁

2021. júl. 4. 22:54
 1/10 anonim ***** válasza:
Valamit csinálj napközben amitől lefáradsz. Elalvás előtt ne nagyon telefonozz, inkább olvass.
2021. júl. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Citromfű tea.
2021. júl. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi😀
2021. júl. 4. 23:11
 4/10 anonim ***** válasza:

- Ne legyél éhes vagy szomjas.

- Ne legyen túl meleg vagy túl hideg.

- Legyen levegő.

- Mosakodj meg meleg vízben.

- Legyen puha párna a fejed alatt.


Gondolj valamire és befelé próbálj meg nézni, de csak ösztönösen vagy fájni fog a szemed vagy a fejed.

2021. júl. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Vagy kifelé távol kelll nézni? Passz 😊
2021. júl. 4. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsokat. Majd csak éjfél körül fogok lefeküdni mert még nem is vagyok álmos (hiába van holnap meló 😅) de mojd oda fogok figyelni ezekre a dolgokra. Ezt a befelé nézés dolgot viszont nem egészen értem. El tudnád kicsit jobban magyarázni hogy hogy kell meg hogy mi is ez tulajdonképpen? Nem muszáj csak érdekelne. Köszi mégegyszer!
2021. júl. 4. 23:23
 7/10 anonim ***** válasza:
Na hogy aludtál? 2 vagyok. A befelé figyelést úgy értheti, hogy magadat figyeled, a testedet, légzésedet, akkor nem agyalsz. Ha elkalandoznak a gondolataid, vedd észre és térj vissza a légzésed, tested figyelésére.
2021. júl. 5. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Aaaha, mostmár értem! Köszi hogy elmagyarázzad!



Egész jól aludtam, kb (a lefekvést követően) fél óra alatt aludtam el, próbáltam nem agyalni, odafigyeltem aazokra amit a 3. írt, citromfű teát amit ugye javasoltál pedig ma főzök😃

2021. júl. 5. 07:40
 9/10 anonim ***** válasza:
👍👍👍
2021. júl. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
a zene jó az elalvásra! például ez a zene nekem segít ha nem tudok aludni: [link]
2021. júl. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!