Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen jó önvédelmi karambit...

Milyen jó önvédelmi karambit típusokat tudtok mondani?

Figyelt kérdés
Remélem érhető a kérdésem :D

2021. júl. 5. 07:28
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
2021. júl. 5. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Nemtudtam mi az, de már megnéztem
2021. júl. 5. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
#7-8. Ezt én is megtudtam nézni, de én azokat kérdeztem akiknek van karambituk és elmondják a tapasztalatukat róla. De mit is várnék itt...
2021. júl. 5. 08:19
 4/18 anonim ***** válasza:
Várj még koránn van!
2021. júl. 5. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
40%

A karambit nem önvédelmi fegyver. Ha támadás ér, ilyennel védekezel, nem sok esélyed van arra, hogy jogos védelmet állapítson meg a bíróság.


„Ez a termék a 175/2003. (X. 28.) Korm. rendelet alapján közbiztonságra különösen veszélyes eszköznek minősül. Árusítása kizárólag az alábbi szervek részére engedélyezett:

-Magyar Honvédség, a rendvédelmi szervek, a Nemzeti Adó- és Vámhivatal, a nemzetbiztonsági szolgálatok, a Magyar Köztársaság területén állomásozó fegyveres szervek, továbbá azokra a szervek és személyek részére, melyeknek a közbiztonságra különösen veszélyes eszköz birtoklását, használatát jogszabály megengedi.

Ezen termék megrendelésekor Ön nyilatkozik arról, hogy Ön a fent megnevezett szervek valamelyikébe tartozik, és ezért a termék megvásárlására jogosult.”

2021. júl. 5. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Akkor a kisgyereknek , hogy van a yutub videóban, megsatöbbi?
2021. júl. 5. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Karambit (vagy bármilyen más kés) nem való önvédelemre.

Egyrészt ha nem vagy képzett a közelharcban - márpedig nyilván nem vagy, ha nem tudsz egyedül FEGYVERT választani - akkor esélyed nincs egy támadó ellen, akinek valószínűleg nem te leszel az első áldozata. Saját késeddel fog megölni.

Másrészt ha ilyen fegyver van nálad, akkor nehéz a jogos védelmi helyzetet bizonyítani a bíróság előtt, hiszen az lesz az alap feltevés, hogy fel voltál fegyverkezve a támadás pillanatában.

Persze tudom, te keményebb vagy mint a Rambó kettő, tőled nem veszik el a kést sohasenem, és majd a bíró is elhiszi, hogy az utcán találtad épp akkor.

Sajnos a való világ nem így működik. Sokkal többet érsz egy gázspray-vel.

Csak mire ezt belátod, lehet, hogy már késő lesz - és amikor haldoklasz, elvérzel, nem lehet visszatölteni az elmentett állást...

2021. júl. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
13%

Amúgy normàlis válasz:

Böker ami megéri,német,és olcsó.

2021. júl. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Thunderfairy ***** válasza:
A 14-es szépen leirta hogy miért vegyél inkább gázsprét. Olvasd el még párszor amit leirt.
2021. júl. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

16

Ha jól tudom,nem ő vagyok,vagy rosszul tudom?

2021. júl. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!