Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki felismeri esetleg a...

Valaki felismeri esetleg a zenét, amit keresek? Infók odalent.

Figyelt kérdés

Sajnos van egy szám, amit nagyon rég hallottam már, és sehogy sem tudom megtalálni. A lyrics videoklipben annyi történik, hogy egy férfi ingben van, énekel, és egyre drámaibban énekel, úgy emlékszem a nyakkendőjét is kibontja kicsit, a végére úgymond "szenved" már. A video végig feke-tefehér marad.

A szövegből ilyesmikre emlékszem, hogy:

"This is the end my dearest friend"

"So who is it gonna be [...] for all of the word to see"

"Ashes hit the ground"

Valami olyasmi dereng, mintha a zene címében is lett volna 'Ash' szó, de nem vagyok benne biztos.

Hát sajnos ennyi információm van róla, remélem valaki felismeri. :(



2021. júl. 6. 22:25
 1/4 anonim válasza:
Te jó ég!! Boy epic!
2021. júl. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

[link]


(1-es vagyok) bocsi csak nagyon megörültem

2021. júl. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Szerintem erre gondolsz!!

Érdemes hallgatni több számát is! Nagyon érdekes, mert amikor megismertem évekkel ezelőtt, ugyanígy elfelejtettem. Tudtam hogy jó zenéi vannak, de se a neve se dal cím nem jutott eszembe és egy véletlen folytán újra megtaláltam. Mostmár sose felejtem el😂😂

2021. júl. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, ez az, köszönöm szépen! :D
2021. aug. 22. 14:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!