Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy emiatt nem...

Lehetséges, hogy emiatt nem vesznek fel dolgozni?

Figyelt kérdés

Állásinterjúra fogok menni, viszont augusztusban megyünk 3 napot nyaralni, ezért úgy gondoltam, hogy most elmondanám, hogy mivel már be van fizetve a nyaralás, ezért kellene nekem az a 3 nap, hogy szabad legyek. Tudom nem illik ilyeneket kérni így az elején, nem akarok pofátlan sem lenni, de inkább most szólnék, minthogy aztán az utolsó pillanatban derüljön ki.

Szerintetek lehetséges, hogy ilyen miatt nem sikerül majd? Eladói állás lenne egyébként.


2021. júl. 12. 15:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Munkáltató függő. Bármi lehet.
2021. júl. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen változó. Mindenesetre az a korrekt, ha előre elmondod az interjún, így legalább látják, hogy nyílt lapokkal játszol. (Én voltam már egy hónapos munkaviszonyból egy hetet szabadságon, tehát nem lehetetlen.)
2021. júl. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2021. júl. 12. 16:40
 4/7 anonim ***** válasza:
Mindenképp mondd el már az interjú idején!!!
2021. júl. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 mindentudó99 ***** válasza:
Így van ne akkor szólj ha felvettek. Mér az interjún.
2021. júl. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mindenkeppen :)
2021. júl. 12. 21:00
 7/7 A kérdező kommentje:
Sikerült így is :D :) nem problémáztak rajta. :)
2021. júl. 14. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!