Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Aliexpresszen rendeltem 1...

Aliexpresszen rendeltem 1 csomagot viszont nemrég változott a csomagszáma és mostmár nincs benne semmilyen betű csak szám, azóta nem is írja ki egyik nyomonkövetéses oldalon se hogy hol járhat Mit jelenthet?

Figyelt kérdés

2021. júl. 16. 17:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Én elgondolkodnék a helyedben, hogy mitől változik meg hirtelen egy csomag azonosítója.

Látom lelki szemeim előtt, ahogy utazik a nagy konténerben az óceánon, és egyszer csak átrajzolódik a címke rajta...

2021. júl. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
így jár az aki Alitól rendel, és ott is valami kevésbé megbízható kereskedőtől... Gondolom a végén megfog érkezni egy 1USD-s napszemüveg mint oly sok hasonló esetben. Ahonnan meg rendelted széttárja a kezét, hogy hát ő erről nem tehet.
2021. júl. 16. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Direkt olyantól rendeltem akitől már minimum 1000 ember rendelt + a hozzászólásokban is jókat írnak, remélem egyszer azért megjön
2021. júl. 17. 00:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!