Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik nevet használjam a...

Melyik nevet használjam a történetemhez?

Figyelt kérdés

Kitaláltam két nevet de most viszont nem tudok dönteni. Szerintetek melyik a szebb?


Keira Swan

Nicole Paradis


2010. aug. 27. 19:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nekem a második jobban tetszik, mert szerintem jobb a hangzása:))
2010. aug. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Keira Swan:D amugy ilyen szerelmes történet? mert ahhoz sokkal jobb a Keira:D amikor egy fiú megszólitja:KEIRAAA

:D sztem ez tökjóó

2010. aug. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Én a Keira Swan-ra szavazok :D
2010. aug. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Igen, olyasmi történet:)
2010. aug. 27. 19:14
 5/14 anonim ***** válasza:

nekem is az eslö tetszik.

mikor lesz kész?:D kiváncsi vagyok rá:):)

2010. aug. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem inkább így tetszene:

Keira Paradis

2010. aug. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Nagyon hosszú a történet?:D nem akarod majd belinkelni vagy feltenni valahova és küldenél linket?

én szeretem az ilyeneket olvasgatni:D

2010. aug. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Hát még nem olyan hosszú, de szívesen belinkelem ha már egy picit több készen lesz. Szóval akkor eddig Keira Swan van előnyben:D
2010. aug. 27. 19:21
 9/14 anonim ***** válasza:
a nicole-os olyan prnsznsznős :D
2010. aug. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Keira Swan rokonszenves, kedves barna hajú lány, természetes szépségét kiemeli egy kevés bronzos sminkkel, annyit mutat magából amennyit kell, sokan odavannak érte és randizni is elhívják, de ő félénk így még nem volt egy kapcsolata sem, kiskorában lovagolt, de amikor már nagyobb lett nem érdekelte annyira

Nicole Paradis kicsit fenn hordja az orrát, de mindig tisztán lát, pasiügyekben mindig hozzá fordulnak, sokat sportol, legfőképp fut, de úszni is eljár, egészséges életet él, mindig vidám lány, ha valami gondja van sosem mutatja külvilág felé, a tökéletességre törekszik, minden pasi álma, több kapcsolata is volt már, de az igazit még nem találta meg, szőke, sötéten sminkeli magát, füstös szemek, natúr ajkak, a zene nála a 10- es toplista elején van

amelyik jobban hasonlít a karakteredre

2010. aug. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!