Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki lehet valahogyan deríteni,...

Ki lehet valahogyan deríteni, hogy milyen email címek vannak az email címemhez kötve?

Figyelt kérdés
Nagyon sok email címet készítettem az évek során, de van olyan aminek nem csak a jelszavát de magát az email címet sem tudom, hogy mi volt. (Az egyikkel még egy videót is felraktam youtube-ra de nem tudom, hogy mi maga az email cím). Mindegyikhez van kötve vagy egy instagram, vagy egy facebook profil stb... Ezeket valahogyan ki lehet deríteni? (Sajnos amikre emlékszek azok nincsenek a telefonszámommal összekötve, pedig szeretném mindegyiket újra használni, hogy ezeket a régi profilokat kitöröljem vagy újra használni kezdhessem).

2021. júl. 24. 02:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Email-címhez nem lehet email-címet kötni. Egy Google-fiókhoz pedig egyetlen email-cím tartozik.
2021. júl. 24. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én arra gondolok, amikor biztonsági okokból van hozzákötve. Ha valaki elfelejti a jelszavát, akkor a google küld a másik e-mail címre egy jelszóvisszaállítási lehetőséget.
2021. júl. 25. 13:14
 3/5 anonim ***** válasza:
2021. júl. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vagy inkább ez: [link]
2021. júl. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

ha a most használt email fiókodhoz társítva hoztál létre más fiókokat, akkor arról TALÁN kaptál valamilyen értesítéseket, amik talán még mindig ott vannak a fiókodban valahol. érdemes lehet a leveleid közt rákeresni a különféle szolgáltatásokra, hogy milyen visszaigazoló leveleket kaptál tőlük. abból talán kiderülhet, hogy milyen email címeket használtál.


viszont ugye, ha másik email címe(ke)t hoztál létre, hogy azokról tudj új fiókokat regisztrálni, akkor azoknak a fiókoknak az értesítéseit ezekre az alternatív címekre kaptad.


már csak ezért is érdemes jelszó menedzselő alkalmazásokat használni a különféle jelszavak és egyéb fiók adatok nyilvántartására.

2021. júl. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!