Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol kereshetem még a táskám?

Hol kereshetem még a táskám?

Figyelt kérdés

Elvesztettem a táskám egy buszon 3 napja. Voltam már a bkv talált tárgyakon, írtam nekik emailt, beszéltem is velük telefonon, ott egyelőre nincs. Beszéltem a polgármesteri hivatallal, ők azt mondták, ha leadják náluk, rögtön szólnak. Voltam a rendőrségen is, ott sincs, csak ugye eltűnt, szóval effektíve bejelentést tenni nem lehet, hiszen nem lopták el. És persze kitettem 15 fb csoportba, hogyha valaki megtalálta. Esetleg van valami ötletetek hol kereshetem még vagy mit tehetek? Nagyon fontos lenne:(

Egyébként még mindig kicsöng, ezért reménykedem nagyon, de a helymeghatározás nincs rajta bekapcsolva, ezért semmilyen telefonkereső alkalmazás sem találja.


2021. júl. 24. 02:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Ami szóba jöhetett a megtalálásra az már (eredménytelenül) megpróbáltad. A megtaláló becsületességén múlik.
2021. júl. 24. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Valaki lenyúlta,vegyél másikat.
2021. júl. 24. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Sajnos ez már nem lesz meg.
2021. júl. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!