Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az átlagemberek mit kapnak ha...

Az átlagemberek mit kapnak ha valamelyik magyar sportoló érmet nyer az olimpián?

Figyelt kérdés
Sokan szurkolnak,követik figyelemmel az olimpiát,valaki hajnalban is fölkel hogy megnézze hogy szerepelnek a magyar sportolók.De nekünk,átlagembereknek nem mindegy,hogy aranyérmet,ezüstöt kap a sportoló vagy 5.lesz?Mi mit kapunk a szurkolásunkért?Mert a sportoló nyilván jó pénzt kap ha érmet szerez,de mi átlag szurkolók mit kapunk?Egy köszönömöt?Aztán mehetünk a dolgunkra?

2021. júl. 26. 21:06
A kérdező szavazást indított:
Az átlagember azért nézi az olimpiát,mert jó érzés látni neki amikor a világ másik végén felcsendül a magyar himnusz.
Az átlagember azért nézi az olimpiát,mert addig is elfelejti a mindennapi gondjait,kikapcsolódik
Csak azok nézik az olimpiát,akiknek a kint lévő sportolók csaladtagjai,rokonuk
Azért nézik az olimpiát,mert így igazi magyar embernek érezhetik magukat.
19 szavazat
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
93%

Én nem nézem, én f1-et nézem. Szimplán azért mert érdekel a sport, és csorgatom a nyálam. De ugyanakkor megnézek egy box meccset is néha, mert érdekel hogy két híres 2 méteres állat hogy veri szét egymást, és melyik a "jobb".

Nem tudom, te nem szoktál kikapcsolódni, lazítani, szórakozni?

2021. júl. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
A mi fizetésünk sajnos nem lesz több akkor sem ha 50 aranyat nyernek a sportolóink.A kenyér se lesz olcsóbb☹
2021. júl. 26. 21:13
 3/24 anonim ***** válasza:
92%
Én már 10 évesen is felkeltem minden hajnalban. Most is felkelek csak most már nem alszok vissza és még több mindent nézek meg. Egyszerűen teljesen kikapcsol és imádok szurkolni magunknak, ilyenkor kifejezetten szeretek magyar lenni
2021. júl. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim válasza:
92%
Mert ezt nézni szórakozás, főleg annak aki később ezzel akar foglalkozni. Ugyan olyan kikapcsolódás nézni a profikat mint pl nézni a sorozatod
2021. júl. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Vagy lehet azért nézik,hogy este úgy feküdhessenek le hogy igazi magyarok vagyunk,figyelemmel kísértük az eseményeket,szurkoltunk,rendes emberek vagyunk,büszkék lehetünk magunkra🙂
2021. júl. 26. 21:19
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem ahogy mondtam már, nem azért, engem érdekelnek a sportok, élvezem.
2021. júl. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
6 De szerinted a legtöbb ember ilyenkor nem kompenzálni akar valamit?Tehát tudja magáról hogy nem volt jó,de most hogy itt az olimpia és szurkol a magyaroknak most rendes embernek érezheti magát?Ezzel jóvá is tette a bűneit?
2021. júl. 26. 21:29
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Miért akarna ezzel bárki is kompenzálni? Nem tesz ezzel senki semmi jót se rosszat. Aki akarja nézi, aki nem nem.
2021. júl. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
8 arra gondoltam hogy ezzel a lelkiismeretét nyugtatja meg.Jó ember vagyok,igazi magyar ember vagyok,fontos nekem a hazám,szeretem a hazám.
2021. júl. 26. 21:39
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, te klinikai eset vagy.


Sportot nézni egyeseknek szimplán csak szórakozás, mint a szurkolás is. Ebbe nem kell semmit belemagyarázni.


Az egész életedet így kombinálod túl, mint ezt az egyszerű dolgot?

2021. júl. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!