Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi folyik egyes kategóriákban?

Mi folyik egyes kategóriákban?

Figyelt kérdés

Már több hete követem a családi kapcsolat kategóriát, és szinte mindegyik kérdéshez odaírják, hogy kamu. Miből gondolják, hogy a kérdező hazudik? Miért kell egyből meggyanúsítani másokat?

Még szerencse, hogy az igazi világban nem kamuznak le mindenkit.

De több kategóriában is ugyanezt észrevettem.


2021. júl. 26. 23:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Általában azok írják akik gyakran látogatják, és ismerik az oda kiírt kérdéseket, így feltűnhet mikor valamiért nagyon hasonlatosak.
2021. júl. 27. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%

Az a baj a családi kapcsolatok kategóriával, hogy nagyon gyakoriak a teljesen hasonló, megbotránkoztató kérdések, ahol egyértelműen nem a kérdezőnek van igaza. 10-15 válaszonként felbukkan, hogy rátegyen még egy lapáttal, emellett pedig gyakran mond ellent magának, és előszeretettel jön a "dehát mi külföldön lakunk, itt mások a törvények" jellegű kifogásokkal, amikor kezd kifogyni a polgárpukkasztó szövegeiből (ma pont láttam egy ilyet). Ráadásul nagyon gyakran ugyanazok a helyesírási hibák, szófordulatok vagy egyéb fogalmazásbeli jellegzetességek fordulnak elő a kérdésekben.

Illetve azt is nehezemre esik elképzelni, hogy itt tölti a szabadidejét minden aggódó, középkorú édesanya, akinek a lánya negyvenes, házas emberrel kavar, vagy minden "pénzéhes"/"elkényeztetett" mostohagyermekkel rendelkező feleség, aki csupán a férjét félti. Ez csak két olyan példa, ami hetente egyszer biztosan felbukkan, mindenféle túlzás nélkül, és elméletileg mégcsak nem is ugyanazoknak az embereknek az állandó kérdéseiről van szó, mert a részletek általában különböznek.

Szóval nem állítom, hogy minden kérdés kamu a kategóriában, mert nyilván nem, és szerintem is sokszor túlzás a néhányaktól reflexből érkező "kamu!", de teljesen biztos vagyok benne, hogy van leglább 2-3 visszatérő troll, aki igyekszik egyre provokatívabb kérdéseket feltenni, hogy sok választ generáljon, és ezzel önmagát szórakoztassa.

2021. júl. 27. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A másik kalsszikus a beleszerettem az unokatesomba kérdések, illetve egy idpben a " 16/F " akit mindig az apja csicskáztatott elvileg.
2021. júl. 27. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igen, vannak, akik szándékosan trollkodnak.

És nem veszik észre, hogy az esetek 99.9 százalékában lebuknak

2021. júl. 27. 01:31
 5/5 anonim ***** válasza:
66%
Láttam már számtech katnál is olyat, hogy beírják kamu. Meg kb mindenhova. Pedig sokszor szerintem vannak olyan élethelyzetek, amik bár kacifántosak, de nem elképzelhetetlenek.
2021. júl. 27. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!