Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tökön rúgásnak valamennyire...

Tökön rúgásnak valamennyire azért ellen lehet állni?

Figyelt kérdés
Például ha valakit jó erősen megrúgnak, akkor pár másodpercig ellen tud állni a fájdalomnak, vagy azonnal összeesik? Olyan hirtelen, és olyan nagyon tud fájni?

2021. júl. 29. 17:58
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy derékban AZONNAL összenyaklik. Egy ismerősöm nemzésképtelen lett emiatt, mert labdarúgás közben jól odarúgtak neki - véletlenül. Farmer, más vastag nadrág (téli, steppelt) vagy szuszpenzor (vívók használják) tompíthatja a rúgás erejét.
2021. júl. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

1-es: hogy lett nemzőképtelen?

Ha bármelyik here termel spermiumot, az már elég. És kicsi az esély egyszerre mindkettőt úgy megrúgni, hogy el kelljen távolítani.


Eredeti kérdező: van, amikor pár másodperc mulva jön a fájdalom, van amikor azonnal. Ha azonnal, akkor reflexesen összegörnyedsz.

2021. júl. 30. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%
Attól függ hogyan találnak el és mekkora a fájdalom küszöböd de ha erős a rúgás akkor szinte azonnal jön a fájdalom és nem bírsz talpon maradni
2021. júl. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
57%

Kedves #2,

miért nem hiszed el azt, amit írtam? Megkérdezném ismét tőle, de pár éve elhunyt. Egy irodában dolgoztunk. Köszönöm, ha megértesz.

2021. júl. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
76%

Én már láttam olyat, hogy két srác verekedett, az egyik izomból tökön rúgta a másikat, de a küzdelem hevében kb fél percig nem érzett semmit, de aztán összeesett.

Egy másik esetben meg egy srác azt mesélte, hogy ha be van kábulva, akkor bárhogy rúghatják tökön, nem érzi.

2021. júl. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
18%
Én olyat nem hallottam, hogy bárki nemzésképtelen lett volna attól, hogy tökön rúgták. Ez városi legenda.
2021. júl. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
80%
Engem már rúgtak tökön nem is olyan rég. Nem tudsz ellen állni. Odakapsz a golyóidhoz, térdre rogysz és vonyítasz. Nemzőképtelen nem lettem, de kegyetlenül fáj.
2021. aug. 4. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
56%
akkor #6-os tanulj meg keresni. attól mert te valamiről nem hallottál, attól még lehet
2021. aug. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

#6-os, sack tapping, keress rá, első cikk:

[link]


amúgy súlyos testi sértés, letöltltendőt is lehet kapni érte, főleg ha maranadó testi fogyatékot okoz.

2021. aug. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

9-es, ebben annyi van, hogy ha nagyon megsérül az egyik here akkor amputálni kell.

De ettől még nem lesz nemzésképtelen, mivel a másik here (kettő van) ellátja a funkcióját.

Annak meg kb. nulla az esélye, hogy egy tökönrugástól mindkét heres annyira súlyosan megsérüljön, hogy amputálni kellene.

2021. aug. 5. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!