Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Rendelt már valaki a Hot...

Rendelt már valaki a Hot Topic oldaláról?

Figyelt kérdés
Már többször próbálkoztam a rendeléssel, de a szállítási adatok kitöltése után mindig azt írja, hogy olyan terméket próbálok rendelni, amit nem szállítanak az Egyesült Államokon kívül. Pedig elvileg szállítanak Magyarországra is.. Mi lehet a probléma?!

2021. júl. 30. 07:45
 1/3 anonim ***** válasza:

International Shipping


Due to the evolving Coronavirus (COVID-19) situation, the only international shipping we are able to offer is to Japan, China, Hong Kong, France, Germany, Netherlands, Switzerland, Ireland, Spain, Puerto Rico, Canada, United Kingdom, Mexico, and Australia. We apologize for any inconvenience this may cause and will keep customers updated as things change.

2021. júl. 30. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi, ez elkerülte a figyelmemet. :’)
2021. júl. 30. 08:26
 3/3 A kérdező kommentje:
Egyébként nem értem akkor miért nem ezt írják a rendeléshez is?! Nekem teljesen úgy jött le, hogy az adott termékkel van a baj és azt nem szállítják..
2021. júl. 30. 08:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!