Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért bámulnak gyakran?

Miért bámulnak gyakran?

Figyelt kérdés

barmikor amikor megyek valamerre valaki mindig körbe mér, vagy csak másodpercekig néz a szemembe vagy bárhova ami velem kapcsolatos. Érzek rajtuk valami rémület féleséget pedig nem harapok :D, vagy nemtudom úgy kezelnek mint egy alient. nem vagyok az a nagyon helyes, se csúnyácska a stílusom is átlagosnak mondható, tehat ezek kizárva... egy idő után ez már zavaró és már kedvem sincs kimenni az emberek közé csak ha nagyon muszáj mert mindig zavarba hoznak. Szerintetek miért van ez? Ti szoktatok megnézni másokat? Én mit tudnék tenni? köszönöm a válaszokat.



16F


2021. júl. 30. 14:38
 1/4 anonim válasza:

Egyszer vedd a bátorságot és kérdezz meg egy teljesen idegen embert az utcán, aki megbámult (és akit valószínűleg soha többé nem fogsz látni), csak úgy vicceskedve, hogy "Bocsánat a zavarásért, de mostanában sokszor tapasztaltam, hogy megnéznek, és kíváncsi vagyok, hogy van-e rajtam valami fura? Ne érezze kellemetlenül magát, teljesen őszinte választ várok, tényleg kíváncsi vagyok"

Vagy valami ilyesmi.


Aztán lehet hogy csak rád pillantott, mert előfordul, hogy körbenézett és egyben így rád is. De mint mondtam, nem ismeritek egymást.

2021. júl. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
tipikus tini dolog, hogy azt hiszed mindenki téged figyel. pedignemis
2021. júl. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ismeretlenül, ennyiből honnan lehet tudni?

Lehet, hogy le kéne vakarnod a fekete arcpakolást, mielőtt emberek közé mész. Lehet, olyan felirat van a pólódon, hogy „Vigyázat, leprás vagyok!”, csak olyan nyelven, amit nem ismersz. Lehet, hogy gyakrabban kéne hátranézned, mert esetleg egy grizzly ballag mögötted.

Bizonyára egyik sem; egyszerű énképzavar. Kinövöd. Akkor meg majd jön a panasz, hogy miért nem vesz észre senki, hogy lesz így társad az életben?

Ha nem növöd ki, vagy már ki kellett volna nőnöd, akkor pedig irány egy pszichiáter.

2021. júl. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha valaki kicsit rádpillant, te visszapillantasz (nem tükörrel), és ez egy öngerjesztő folyamat. Az emberek már csak ilyenek. Gyorsan pillants el máshova.
2021. júl. 30. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!