Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hétvégén a jeans club nyitva van?

Hétvégén a jeans club nyitva van?

Figyelt kérdés
És ha igen meddig?
2010. aug. 28. 15:42
 1/10 anonim ***** válasza:
igen..9ig nálunk xD
2010. aug. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
és az hol van?:D
2010. aug. 28. 15:50
 3/10 anonim ***** válasza:
Gyökér...
2010. aug. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Mi a faxért irsz ide amikor senki nem kiváncsi rád?Ha nem tudsz normálisat irni akkor húzz el.Senki sem kiváncsi rád......
2010. aug. 28. 20:42
 5/10 anonim ***** válasza:

XDXDXDD óhhh bocsi nagyságos úr :D

A kérdésedre pedig kedves retardált, azt ugye tudod hogy melyik városban laksz? Nagyszerű 1pont. És ahogy látom van interneted is, ugye? Kitűnő még 1pont. Szóval ha tudod, hogy hol laksz és van neted is akkor tedd már meg azt a kibebaszott nagy fáradságot, hogy felmész annnak plázának vagy bárminek a honlapjára amelyikbe te be szeretnél menni, és ott minden üzletnek ki van írva a nyitva tartási ideje.

Szóval akkor ugye, hogy értelmes volt az 1. válaszom ?!?!

És tudod van az a mondás hogy hülye kérdésre hülye válasz :) szóval ha ennyire de ennyire nem tudsz megoldani ilyen kis problémát, hogy meddig van nyitva a Jeans Club, hát akkor sajnos nem valami fényes jövőt "látok" benned :D

2010. aug. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Már néztem az oldalt és nincs ott a nyitvatartás.Am én sem sok jót látok te jövődben...csak egy köcsögöt.
2010. aug. 29. 12:11
 7/10 anonim ***** válasza:
Tényleg ??? Szóval akkor fogok találkozni egy Harley-Davidson-os motorossal? Fuck Yea...
2010. aug. 30. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
nyomrorék...
2010. aug. 31. 10:31
 9/10 anonim ***** válasza:

Azt hiszem én nyertem meg a szájkaratét :)

Hol vehetem át a gépzsíros análintrúdert? hmm?

2010. szept. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Tied egy jó nagy lóf*asz.Bármikor átveheted csak szólj a muterodnak...
2010. szept. 4. 11:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!