Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha véletlenül zsiroldó ment...

Ha véletlenül zsiroldó ment az ujjamra és a nyelvemre és egy kicsit fáj az ujjam ott, de lemostam és bekentem bepadinnal lesz bajom?

Figyelt kérdés
2021. aug. 1. 01:19
 1/5 anonim ***** válasza:
66%

Semmi bajod nem lesz ! Sokszor kesztyű nélkül takarítom ki a kályha sütő részét zsíroldóval !

Tudom , nem kellene de "sajnos" előfordult.

Nem akarom el bagatelizálni a dolgot , de felnagyítani sem kell.

Szóval nyugi semmi bajod nem lesz attól, hogy hozzáért az újjadhoz a zsíroldó !

2021. aug. 1. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%
Nem lesz tőle bajod
2021. aug. 1. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is le leszek pontozva, de a zsíroldók a veszélyes háztartási vegyszerek közé tartoznak és súlyos károsodást okozhatnak. A hideg zsíroldók is ezek közül kiemelkednek.

Sokféle vásárolható, de nagyjából mindegyikre igaz.

Hogy ne csak a levegőbe beszéljek, íme az egyik ilyen biztonsági adatlapja:

[link]


Ez gyakran használt termék:

[link]

Különös, hogy első oldalán azt írja, nem sorolták a veszélyesek közé, de a másodikon számos dolgot felsorol, hogy miket kell tenni, ha szembe kerül, bőrre, vagy valaki lenyeli.

2021. aug. 1. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen válaszokat! :)
2021. aug. 1. 11:00
 5/5 anonim válasza:
Bocsi lehet le leszek pontozva, de most a nyelvedre is ráment a zsiroldó vagy nem mert szt irtad: "ha véletlen zsíroldó mrnt az ujjamra és a nyelvemre„
2021. aug. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!