Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A legtöbb lány akik néznek...

A legtöbb lány akik néznek animéket miért szeretik annyira a shounen ai/yaoi animéket?

Figyelt kérdés

Én is lány vagyok, de igazából fogalmam sincs arról, hogy a akik szeretik ezt a műfajt miért is szeretik. Személy szerint én nem szeretem, egyszerűen nem tudom azt nézni, hogy két fiú egymásba szeret meg ilyenek, jobban szeretem a hetero romantikus animéket. Nincs semmi bajom a homoszexuálisokkal tényleg csak nem tudom nézni azt ahogy a szerelmük kiteljesedik. Szóval ezért sem értem miért olyan híresek az ilyen animék.


Köszönöm válaszaitokat!


2021. aug. 1. 10:06
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Személy szerint sokkal mélyebb, katarktikus érzelmeket látok benne és élem át a karakterekkel. Mindig nehezebb egy férfinak beismerni egy másik férfi iránti szerelmét..( önmagával való harc,társadalom megítélése). Így végül ha odáig eljut,hogy beismerje és átadja magát az érzelmeknek azok sokkal nagyobbat " ütnek" mint egy hetero kapcsolatnál. Nem a testiség a lényeg,nem amiatt nézem,hanem a pszichés oldal miatt. Konkrétan majd' kiugrik a szívem olyankor,pedig javában felnőtt,hetero nő vagyok. Ez saját vélemény,várjuk mit ír más. :)
2021. aug. 1. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!