Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Felregisztráltak engem a...

Felregisztráltak engem a Rosszlányok.hu-ra, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Valószínűleg valaki most az én visszaigazolatlan e-mail fiókommal pörgeti a rosszlányokat, vhogy le lehet tiltani a fiókot? Sosem néztem rá arra az oldalra és nem is fogok, de valaki felregisztrált nem tudom honnan tudhatta meg az e-mailem... komoly válaszokat légyszives

2021. aug. 2. 00:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs visszaigazolva az email, akkor gondolom, nem sokat tud vele csinálni. Feltételezem legalábbis, bár ezt az oldalt nem ismerem, de minden valamire való oldal kéri az emailcím megerősítését.

Lehet az is, valaki csak elgépéelte a címet és pont a tied jött ki.


Ha nincs más, írj a rosszlányok hu oldalnak, hogy ez a mailed, és nem te regisztráltál, és töröljék.

2021. aug. 2. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Nagyon egyszerű törölni a fiókot... Ráadásul a rosszlányok.hu oldal naplózza az utolsó két hónap belépéseit, így ha illetéktelen személy belépett az adataiddal, akkor néhány kattintással meg tudod tekinteni, hogy ez a belépés másodpercre pontosan mikor történt, milyen IP-címről, illetve asztali vagy mobil verzióból történt-e. Ha valaki regisztrált, majd belépett az e-mail címeddel, akkor az akár személyes adattal visszaélés is lehet...


BELÉPÉS

rosszlanyok.hu/belepes

---> "Elfelejtett jelszó"

---> írd be az e-mail címedet, amivel regisztráltak téged

---> lépj be az e-mail címeddel és a kapott jelszóval


BELÉPÉSI NAPLÓ MEGTEKINTÉSE

A fiókodba belépve (asztali verzióban) a jobb felső sarokban van egy kis fogaskerék (Beállítások), erre kattintva a lap alján találod az elmúlt két hónap belépési logját.


FIÓK TÖRLÉSE

Rögtön a belépési log fölött van a "Regisztráció törlése" doboz...

2021. aug. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Jelentsd, csak a hozzá való profilt kéne megtalálni. Aztán állítólag az oldal még fizet is 10k-t érte. Mert nem valós profil.
2021. szept. 3. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!