Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen puskát légpuskát...

Milyen puskát légpuskát ajánlanátok célba lövésre?

Figyelt kérdés
Célba lövésre szeretnék PCP vagy Co2 puskát venni. Lehetőleg 120.000 ft alatt legyen. Kb.: 30-40 méterről szeretnék lőni. Olyan akinek van ismerete ebben az legyen szíves ajánlani ilyesmi puskát amit az előbb leírtam. A válaszokat előre is köszönöm!

2021. aug. 2. 08:55
 1/3 anonim válasza:
35%

30-40 méteres lövészethez komoly puska kell, legalábbis ha pontos lövéseket szeretnél leadni... a PCP-t felejtsd el mert 180-200 ezer ft körül kezdődnek a normálisak és akkor a pumpa meg az ilyen apróságok plusz sok sok 10.000ft.


Amit ajánlanék az a Weihrauch HW50 és hozzá mindenképp egy gyári rugót illetve kizárólag JSB Exact 0.547g-os lövedéket. Ez a szett 120.000ft magasságába összehozható, ha használtan veszed a puskát akkor pedig jóval olcsóbban is megoldható. Ezzel a szettel biztos hogy csalódásmentesen fog menni a 40 méteres célba lövészet, tapasztalatból mondom. Na meg a Weihrauch puskák lényegében egy életre szólnak. Ha bármilyen egyéb kérdésed lenne írj nyugodtan nekem üzenetet.

2021. aug. 7. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
48%

A probléma azzal van hogy 7,5J re van lekorlátozva itthon márkától függetlenül. azzal meg 30-40 re pontot lőni nem fogsz tudni.


Amit az #1-es ír hogy szerzel hozzá gyári rugót az illegális. Értem én hogy sokan csinálják de hogy lehetsz ennyire hülye hogy nyilvános fórumon leírod?

2021. aug. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
31%
Hagyjuk már ezt az illegális meg 7,5J dolgot. 100 légpuskásból 99-nek benn van a gyári rugó mert " kis túlzással " de minden sarki boltba lehet kapni mindenféle tuning alkatrészt. Ha annyira hű de nagyon komolyan venné a törvény itthon a légpuskázást akkor engedélyhez kötnék a tuning alkatrészeket meg a különféle vadászatra alkalmas nehéz lövedékeket stb stb. De bárki aki elmúlt 18 éves besétál a sarki fegyverboltba és bármit megvehet engedély nélkül ami a légfegyvereket és azok tartozékait,tuning alkatrészeit illeti... Az a lényeg hogy ne okozzon balesetet vele senki, otthon biztonságosan és ésszel lövöldözzön a portáján és akkor a rendőr bácsi nem kobozza el és nem kerül bevizsgálásra. Ennyi röviden. És nem kell rá reagálnod kedves 2-es mert senkivel nem fogok a törvényekről vitatkozni, menjél és igyál egy jó kakaót és nyugodj meg. 1-es voltam. Üdv.
2021. aug. 8. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!