Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Saját vállalkozás indítása...

Saját vállalkozás indítása tapasztalatok huszonéveseként kezdettektől? Többi lent!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Olyanokat keresek, akik hasonló cipőben járnak esetleg, mint én. Elvégeztem az egyetemi alapképzést és azonnal tovább mentem levelezőre, mellette lett egy állásom is, ami sajnos nem a legjobb, de mindig vártam vártam, hogy majd jobb lesz, de elérkezett az ideje, hogy váltsak.

Sajnos ebben a régióban nem nagyon keresnek most embert a szakterületemen. Költözni nem tudok illetve család/párkapcsolat miatt nem is lehetséges.A másik probléma, hogy hiába jelentkezem teljes állásba mondjuk más területre a levelező képzés miatt nem vesznek fel...

Régóta foglalkoztat a saját vállalkozás indításának gondolata. Szívesen meghallgatnék olyanokat, akik fiatalon 21-23 évesen indítottak vállalkozást!

Pozitív és negatív tapasztalatokat egyaránt.



2021. aug. 2. 11:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Konkrétan milyen típusú vállalkozásban gondolkozol? Milyen szakterületen?
2021. aug. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ipari termék és formatervező mérnökként végeztem. A bútortervezés és belsőépítészeti térrendezés a szakterületem, illetve foglalkoztam lakberendezéssel is.
2021. aug. 2. 13:08
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát ez nem rossz végzettség, de attól tartok, hogy egy vállalkozás elindításához még kevés a tapasztalatod... És főleg nincs olyan szakmai és ügyfél "network"-öd, amiből meríthetnél...


Van a családunkban pontosan ilyen végzettségű MSc.-s mérnök. Kb. 3-4 munkahelyen dolgozta be magát a szakmába, és onnan lépett tovább az önálló vállalkozás felé.


De akkor már a zsebében volt többtucat olyan potenciális megrendelő, ill. cég, ahová alvállalkozóként tudott bedolgozni.

2021. aug. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Értem értem.


Elsődlegesen másodállásba próbálnám meg elindítani a dolgot, ha lehetőség lenne rá. Csak ugye még levelező képzésen mestert csinálok és így nem igazán tudom bele merjek e vágni.

2021. aug. 2. 13:39
 5/5 anonim ***** válasza:
Huhh, hát az lehet, hogy egyszerre sok lesz.... Főállás, egyetem és még vállalkozás indítás is....
2021. aug. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!