Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van az hogy a nők akik...

Miért van az hogy a nők akik levágatják a hajuk és mostantol ferfinak érzik magukat piercingel vagy tetkóval mind túlsúlyos?

Figyelt kérdés
Akarkit latok hallok ismerek ilyen nőt mind kövér, vann valami kapcsolat esetleg?

2021. aug. 2. 14:39
 1/6 A kérdező kommentje:
Boccs a helyesírási hibákért. Peace
2021. aug. 2. 14:40
 2/6 anonim ***** válasza:
29%
Én egyetértek azzal, hogy a sok evéssel a szeretetet próbálják pótolni az emberek. Egyre kevesebb a szeretet a világban, egyre több a túlsúlyos. Azok meg, akiket leírtál, talán előtte se volt szeretetteljes élete, átalakítja magát, lehet hogy nem érzi így jól magát, de ez most elég nagy divat és azt reméli hogy így majd több szeretetet kap, és rájön hogy mégse. Szerintem lelki oka van
2021. aug. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
94%
Nem tudom, az én ismerettségi körömben a rövidhajú, tetovált és piercinges nők között nincs túlsúlyos. Lehet inkább véletlen, nem hiszem hogy le lehetne vonni az általad mondott konklúziót. Azt honnan gondolod, hogy férfinak érzik magukat?
2021. aug. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Attól, hogy egy nö levágatja a hajat rövidre, még NEM ÉRZI magát férfinak, ahogy a tetoválás meg a piersing sincs ilyen hatással rájuk!

Emellett akiket ilyen tipusú nöket ismerek, ök kifejezetten vékonyak és csinosak

2021. aug. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én transzszexuális vagyok (vagy inkább mostanra transzszexuális múlttal rendelkező férfi). Nem vagyok túlsúlyos, piercingem volt régen, de még bőven nemváltás előtt meguntam, tetkót nem is akartam soha. Na ilyenkor mi van?


Az ismeretségi körömben van egy két elhízott transz, de nem sok. Van olyan is aki vékony, szálkás testalkatú, van kifejezetten izmos, van gebe vékony is, magas, alacsony, szóval a teljes paletta. Van amelyiknek van piercingje, van amelyik van tetkója, akár több is, és van akinek nincs.


Hihetetlen, hogy felnőtt embereknek kelljen magyarázni, hogy nincs, nem is lehet összefüggés ilyesmiben, és minden ember (igen, a transzok is) más…

2021. aug. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Nos en pont most vagyok ebben a szituációban. Meg lehet kovezni stb. Mondjuk ugyh ha valaki megbant en ezt evessel kompenzalom. Az utobbi idoben sokan megbantottak, sok problema jott amit nehezen tudok kezelni. Regebbrol is vannak eleg durva psziches problemaim. Szep sem vagyok, es kezdek husisabb is lenni. Egy ideje azon agyalok hogy elfogadjanak vagy hogy szeressenek at kellene magam alakitani ferfive. Mivel csúnya az arcom, husi is vagyok. Tehat csak a hajam kellene levagni.

Anno voltak piercingjeim a csunyasagom kompenzalasara.


Szerintem azt amit irtal, inkabb lelki okok okozzak. Csalodas, fajdalom, stb.

2021. aug. 25. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!