Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vizslával mennyire lehetne...

Vizslával mennyire lehetne élni Budapesten?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok, Budapestre szeretnék kültözni, egyetem miatt,ami mellett munkát is vállalnék,csak hát az a baj, hogy van egy 4 éves vizslám, amit még 16 évesen vettem a diákmunkámból megkeresett pénzemből és azóta nevelgetem. Mindig nagyon felelősségteljesen bántam a kutyusommal, és hihetetlen sokat foglalkoztam vele,ugyanakkor eddig vidéken laktam a családommal, ahol a kutyusnak egy nagyobb kert állt rendelkezésére a rohangálásra akár napközben is,és ha most elköltöznék Pestre, és őt is vinném magammal, akkor egy házba lenne egész nap bezárva, persze ugyanúgy napi többször sétáltatnám és a hétvégéket valszeg vidéken töltenénk, vagy szokásosan kirándulásokkal. Ha a kutyus nélkül költöznék el, akkor viszont biztos vagyok abban, hogy a családból senki sem foglalkozna vele, senki sem sétáltatná, max néha egy-két buksi simit kapna a kisöcsémtől.

A kérdésem az lenne, hogy ti mit gondoltok a helyzetről, mi lehetne jó döntés? Szerintetek a kutyust a bezártság nagyon megviselné? Hagyjam inkább vidéken, vagy sok törődés mellett meg tudná szokni Pestet?



2021. aug. 3. 01:04
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Jó humorod van! Bár é n a diákmunkás pénzemet bulira költöttem!

Szerinted Budapesten senkinek nincs kutyája? Mindenkinek csak plüss állata meg művirága van? Normális vagy?! Hogy kérdezhetsz ilyen butaságot?! Bar a vizsla szerintem brutálocsmány kutya nagy lógos fulei vannak, kicsikét termetes aranytalan düllöngélő jószág :D De természetesen elhet élni vele, vagyis törvény nem tiltja! De az albi mellett még venni kell neki kajat ami nem olcso szoval.. csak akkor vidd magaddal ha lesz idod vele foglalkozni! Vagy vegyél egy macskát vagy egy plüsst!


Kicsit rosszul esett, hoyg szerinted pesten nem lehet élni kutyával, csúnya általánositás ez tőletek para*****tól!

2021. aug. 3. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Kedves első válaszoló.

Huh, bocsi én nem bántásból írtam, egyszerűen nem éltem még Pesten, mindig is falun éltem és a környezetemben mindenki próbál erről a tervéről lebeszélni, én meg már annyira kétségbeesetten próbálok jó döntést hozni, hogy ide posztolok, hátha valaki el tudja mondani nekem a tapasztalatait.

2021. aug. 3. 01:18
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!


Te se haragudj. A kérdést újra elolvasva érzem, hogy nem bantasnak szántad. Először azthittem. Nem kell ennyire elájulni pesttől, majdnem mindent lehet ott, mait vidéken. Természetesen lehet vinni magaddal a kutyust. Amúgy Budapest a lehetőségek városa, ne ahgyd magad lebeszélni, mert za isten hátamögül sose törsz ki, ha nem lépsz időben.


1 voltam.

2021. aug. 3. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

1 kérdező

Köszönöm szépen a válaszod, sokat segítettél😊

2021. aug. 3. 01:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!