Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Jogosan vagyok felháborodva?...

Jogosan vagyok felháborodva? azért nem kaptam jutalmat a cégnél, mert nekem nincs az osztályon egyedül gyerekem és úgy sem kell senkit eltartanom Ezzel magyarázták.

Figyelt kérdés
2021. aug. 3. 13:52
 1/8 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
51%
Totál jogosan.
2021. aug. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ugye ez csak vicc volt?
2021. aug. 3. 14:03
 3/8 anonim ***** válasza:
86%
Teljesen jogos. Ez gyakorlatilag hátrányos megkülönböztetésnek is számít, ugyanis az embereket aszerint sem szabad megkülönböztetni, hogy van e gyereke, vagy sem. Ha valóban ezzel indokolták, érdemes nézelődni, és lépni, amint lehet, és a felmondásnál felidézni ezt a szemét húzásukat. Bár sajnos lehet, hogy pont ezzel teremtenek neked direkt olyan helyzetet, hogy te dönts úgy, hogy felmondj, mert valami miatt nem szimpatizálnak veled, csak nem tudnak indokot keresni, hogy elküldjenek. Persze ez csak feltételezés részemről, mert nem ismerem nálatok a körülményeket, de nem ritka eset a való életben.
2021. aug. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%
Ez egyenesen undorító....
2021. aug. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen, az. Sajnos nem én vagyok az egyetlen a cégnél, aki(k) ezért nem kaptak.
2021. aug. 3. 14:23
 6/8 anonim ***** válasza:
93%
Egyenlő Bánásmód Hatósághoz fordulj, ha egyáltalán még létezik.
2021. aug. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
79%
Persze csak ha tudod bízonyítani
2021. aug. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen jogos a felháborodásod ez hátrányos megkülönböztetésnek minősül!
2021. aug. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!