Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valakinek valamii ötlet?

Valakinek valamii ötlet?

Figyelt kérdés
Sziasztok, németországba lakok, es van egy unokatesóm aki ki szeretne jönni hozzánk pár hétre, legalabb 1 hétre, mivel most én is magyarba vagyok, jelenleg, még 5napiig, így velunk jonne kii, es szuleim hoznák haza,magyarba, vagy a papánk, de az anyukaja eleg makacs, apukaja nincs veluk, tehát őtt nem tudnánk rá venni, tehat csak anyukaja maradt, de az anyukaja nem nagyon akkarja ell engedni, szuleim még nem beszeltek az anyukajaval, de mi már valahogy probálgattuk, illetve utaltunk erre az egeszre.. szuleim benne lennének, de az anyukaja egyszerűen elenzii, pedig csak pár hétről lenne szó, szerintetek hogy vehetnénk rá.. valakiinek valami őtlet? Amúgy.. 1 évbe egyszer találkozunk, és csak akkoris max 2hetet.. így nagyon orulnenk legalabb ennek, az ötleteket előre is, köszönjük!!!
2021. aug. 3. 16:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez attól is függ hány éves, érthető hogy az anyja aggódik érte, de szerintem megenyhül ha a te szüleid beszélnének vele és megkérnék hogy engedje el
2021. aug. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
13L
2021. aug. 3. 16:53
 3/5 anonim ***** válasza:
76%
Még túl fiatal, érhető ha félti az anyja. Annyit megpróbálhattok hogy a szüleid megkérik az anyját hogy engedje el, ha nem akkor bele kell nyugodnotok, akkor majd megy ha idősebb lesz
2021. aug. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, csak az a baj.. hogy.. nem fejeztem ki magam rendesen, az anyukája nem olyan mint ahogy gondoljátok/gondolod.
2021. aug. 3. 20:32
 5/5 A kérdező kommentje:
De ahhy ... igazabol lenyegtelen, de azert koszonjuk szépen..!
2021. aug. 3. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!