Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A fülhalgatóim folyamatosan...

A fülhalgatóim folyamatosan elromlanak kb 1-2 hónap után.Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Az 1000ft-os a 300ft-os a fejhalgató is édesmindegy milyet veszek egy idő után csak az egyik felében hallom a zenét pedig nagyon vigyázok rá. És ez mát a tizedik után kicsit kezd zavarni. Előre is köszi a válaszokat.
2021. aug. 4. 07:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld ki a vezeték nélküli fülhallgatót. Nekem ez hozta meg a megváltást. Főleg ha telefonon hallgatsz zenét.

Kicsit drágább beruhazas elsőre, de tovább bírja mint a vezetékes és pár éven(2-3) belül meg igazából behozza az árát. Mondjuk attól is függ, hogy mennyiért veszed.

2021. aug. 4. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát ennyi pénzért ne várj tartós dolgot. A legolcsóbb fülhallgató, amit érdemes megvenni, az a Hamának az ilyen fülesei: [link]


Ebből van 2000 Ft-os változat, annak már majdnem olyan hangzása van, mint egy 3000-4000 Ft-os JBL-nek.

De még ez is tönkremegy 1-2 hónap alatt, ha mondjuk zsebben hordott telefonba dugva használod, mint ahogy én is.

2021. aug. 4. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
66%

Ha 1-2 hónapig bírja egy füles nálad, akkor bármilyet veszel, tönkremegy, mert nem vigyázol rá elégge.


Nekem volt olyan fülesem, hogy a fél gimit vele jártam, vittem suliba, kirándulni, stb. Odaadtam anyámnak, fél év alatt kicsinálta. Vannak akiknek valami szuperképességük van az ilyesmihez.

2021. aug. 4. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Hááát azért 1000 Ft-ból még 4 gombóc fagyit sem veszel :D Ha nem zavar a vezeték nélküli, akkor inkább válts arra (engem zavar több okból is), vagy nézz egy drágább fülest.
2021. aug. 4. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!