Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit kéne csinálnom?

Mit kéne csinálnom?

Figyelt kérdés

Május 10.-e óta nem eszek normálisan,10 kilót fogytam és úgy érzem hogy függő lettem az éheztetés iránt,egyszerűen nem tudok le állni,van amikor rám jön az hogy felzabálom a fél hűtőt de folytatódik ami előtte volt..mint egy ördögi kör.

Ez már anorexiának számít?

Emellett szeptemberbe elkezdődött szintén egy ilyen,de az max másfél hónapig tartott...Úgy érzem nem tud senki segíteni,és már azt se bánnám ha egyszer össze esnék és a kórházba kötnék ki..

Az olyan válaszokra,amibe leírják hogy nagy hülye vagyok,nem vagyok kíváncsi. Tudom mit csinálok és hogy nem helyes..én csak a véleményeteket kérném..



2021. aug. 6. 01:27
 1/6 Noren1989 ***** válasza:
100%
Vélemény: làtogass meg egy szakembert (pszichológust).
2021. aug. 6. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Szerintem sürgősen látogass meg egy szakembert, mert ez már nem jó!

Oké, hogy egy-két napig nem eszel rendesen, na de május 10 óta?

Azóta már eltelt mingyárt 3 hónap.

Mi történt, hogy ezt csinálod?

2021. aug. 6. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak támogatni tudom az előző válaszokat. Sürgősen keress fel egy pszichológust.
2021. aug. 6. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
87%
Nekem ez inkább bulemiának látszik, abban szoktak előfordulni falásrohamok. Ettől függetlenül szakember felkeresése mihamarabb. Előző voltam.
2021. aug. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Keress fel egy szakembert!
2021. aug. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

2.nak

alsóban volt pár fiú,akiknek az volt a menő ha fogdosták a lányokat és megjegyzéseket tettek az alakjukra. Sokszor megkaptam hogy nagyon nagy a seggem. Kb 40 kg lehettem..Akkor is volt egy időszak mikor fogyni akartam,sikerült is.. Most vagyok 56 kg de még mindig nem érzem magam vékonynak.

2021. aug. 7. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!