Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kínából rendeltem egy csomagot...

Kínából rendeltem egy csomagot, és ezt írja, viszont mára kéne megjönnie? Lentebb

Figyelt kérdés
Szóval hogy rendeltem wishről valami brmságot(viccből a haverokkal) és aztmondták hogy mára kell megjönnie (08.06) viszont azt írja hogy 05.-én 17 órakkor "departure to country of destination"...ez mit jelent?
2021. aug. 6. 12:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Megérkezett a célországba. Sajnos ez még semmit nem jelent. A posta akár még egy hónapot is ülhet rajta. Még el fog menni a nemzetközi elosztóba, Vámkezelik, küldenek Neked a VÁM-ról egy emailt, ami alapján befizetheted online 2 napon belül az ÁFÁt (gondolom kis értékű, mert akkor csak ÁFÁt kell fizetni)

Utána kerül át a belföldi elosztóba, majd kézbesítik.

Én épp tegnap kaptam meg egy csomagot, amit május 24-én rendeltem július 2-án ért be az országba...

2021. aug. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Egy oldal sem ígér olyat, hogy dátumra kell megérkeznie. Egy átlagos kézbesítési időt, becsült dátumot kapsz, hogy jellemzően eddig megérkezik egy feladott csomag. Kivéve az olyan előre meg nem határozható specialitásokat, mint hogy pandémia van, és hogy a magyar kézbesítési rendszer katasztrófálisan túlterhelt.

A tényleges kézbesítésig még hetek is eltelhetnek.

2021. aug. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!