Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miben halt meg Gyukity István?...

Miben halt meg Gyukity István? Sehol nem olvastam mi volt vele.

Figyelt kérdés

#Gyukity István
2021. aug. 12. 18:19
 1/3 anonim ***** válasza:
64%
Ez egy jó topik, mert valami miatt minden választ lepontoznak, ami bármi oknál fogva nem teccik a válaszolóknak, függetlenül a relaitástartalomtól. Nos nem tudom ki volt ez az ember, de megnéztem. Azt már tudom, hogy lelkileg mi okozta, az hogy testileg mi volt, az nem derül ki, de mivel nem hirtelen és nem tragikusan stb halt meg, ezért valami betegség lehetett, nem stroke, infi vagy szívroham, hanem valszeg rák. Nem írnak róla túl sokat, amin nem is csodálkozom.
2021. aug. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Lelkileg mi okozta?
2021. aug. 12. 18:46
 3/3 anonim ***** válasza:
52%
Erről nem fogok veled beszélgetni:) Közéletben nem veszek részt semmilyen szinten.
2021. aug. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!