Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Férfi gyűrűt szeretnék venni,...

Férfi gyűrűt szeretnék venni, hol találok?

Figyelt kérdés
Bővebben: rendelni szeretnék férfi, egyszerű fém gyűrűket, de nem nagyon találtam olyan oldalt, ahol gyorsan kiszállítják(pl.: shein, asos stb..) és nem annyira drága. Valaki tud ajánlani olyan oldalt ahol a szállítás max 2 hét, illetve lehet után vételével fizetni(nem kikötés, csak nem baj ha van ilyen opció) és van lehetőség parkban venni? Az árát úgy értem, hogy viszont eladótól kb 1000 Ft lehet venni, viszont ott elég kicsi a választék.

2021. aug. 13. 22:56
 1/1 anonim ***** válasza:
Sheinről is simán megjön 1-2 hét alatt, nekem soha nem volt ennél több idő. Nekem a gyűrűk minőségével sem volt semmi bajom, pedig nem 1 gyűrűm van onnan. Ár-érték arányban meg nagyon jó.
2021. aug. 15. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!