Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ilyenkor most mivan?

Ilyenkor most mivan?

Figyelt kérdés
Rendeltem a netről egy csomagot elvileg ma jött is a futár csak épp nem voltam itthon hagyott egy hagyott egy sikertelen kézbesítőt amire az volt rá írva hogy sikertelen ezért a postán 5 munkanapon belül átvehető. Bementem a postára ott meg nem találták és azt mondták biztos eltévesztette és más postára vihette ez létezhet? Mi lesz így a csomaggal?
2021. aug. 17. 18:05
 1/4 A kérdező kommentje:
Illetve telefonon és hívtam de nem vette fel.
2021. aug. 17. 18:08
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld többször hívni az ügyfélszolgálatot vagy ha megvan a futár számát, szerintem másik postára tette be
2021. aug. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

MPL futár volt?

Az értesítőn rajta van melyik postán lehet árvenni. Ott próbáld.

Ha még aznap mentél a csomagért a postára akkor még lehet hogy a futárnál volt a kocsiban, csak akkor adja le amikor visszaér a köréről.

2021. aug. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen MPL az értesítőn a saját postánk volt rajta ezért mentem oda de ott mondták hogy nincs a csomag valószínű hogy korán mentem és még akkor nem volt ott. Holnap mindenképp megpróbálom megint hátha már sikerrel járok.
2021. aug. 17. 22:12

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!