Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik simson enduro lengéscsi...

Melyik simson enduro lengéscsillapító jobb?

Figyelt kérdés

Sziasztok valakinek van ezzel a típussal vagy legalábbis ezzel a fajta lengéscsillapítóval tapasztalata?


[link]


Hogyan állítom az öt fokozatot? A legpuhább állásban puhább mint a hagyományos enduro telo? Én nemrég vettem hagyományosat de elég kemény gondolom be kell meg kopnia mivel még új. (Ugyan itt vettem)



2021. aug. 17. 23:19
 1/4 anonim válasza:

5 fokozatosról még nem hallotam.


A gyári az ugye 2 fokozatos előre hajtva a puha hátra a kemény. Én keményen használom, földútra tökéletes.


Szerintem az 5 fokozatú az körülbelül annyira "jó" mint egy széria simsonra 16 os lánckereket tenni és hosszú 4. Sebességet. Szóval nem hiszem hogy sok értelme lenne, de biztos jó valamire.

2021. aug. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. És mit gondolsz arról amit írtam, hogy be fog kopni az új? Ez tényleg így lesz vagy miért ilyen rohadt kemény.(puha állásban)
2021. aug. 21. 12:17
 3/4 anonim válasza:

Puha állásban kemény? Az igen..


Nem tudom hogy be fog-e kopni, 100-200km használat után a magyar utakon érezni fogod a változást, de ha nem akkor érdemes lesz szerelési útmutató videó alapján szétszedni és megnézni mi a helyzet vele.


2radgeber csinált erről videót, ha szükséges belinkelem.

2021. aug. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azt megköszönném. Én úgy gondolom hogy a lengéscsillapító része még nincs bekopva és az szorul úgymond.
2021. aug. 21. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!