Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lehetek pszichopata?

Lehetek pszichopata?

Figyelt kérdés
Még februárban rendesen pánikoltam attól, hogy pszichopata vagyok e. Utána valahogy ez az érzés elmúlt, de most újra azt érzem hogy lehet hogy az vagyok. Úgy érzem, hogy nem érzek empátiát. Mostanában úgy érzem nem érzek szeretetet anyám iránt pedig nagyon megérdemelné, de akkor is nagyon kedves vagyok vele, hogy ne érezze rosszul magát. A barátaimmal amikor beszélek sokszor megjátszom magam pl. próbálok kérdezni tőlük dolgokat amire tudom a választ, vagy amikor mond nekem valamit amire nem tudok válaszolni akkor valamit csak azért is próbálok válaszolni. Februárban azzal felejtettem el ezt, hogy emlékeztem 1-2 alkalomra amikor éreztem empátiát pl. emlékszem hogy érzékenyültem el filmeken már meg játékokon (remélem volt több is csak nem emlékszek). Vagy egy az egész lehet személyiség torzulástól is vagy rossz emlékektől is? Amúgy vannak olyan alkalmak hogy ülök a kádban zuhanyzás közben és kb. mindenkit elkezdek nagyon szeretni és akivel mondjuk rosszat tettem szeretnék tőlük bocsánatot kérni.

2021. aug. 19. 23:26
 1/6 anonim ***** válasza:
59%
A pszichopatáknak és szociopatáknak se pozitív, se negatív érzelmeik nincsenek. Pozitív például a szeretet, az együttérzés, negatív például a szorongás, a bűntudat. A leírtak alapján te képes vagy ezekre, tehát nem valószínű, hogy a kérdésedre igen lenne a válasz. De ezt egy profi pszichológustól kéne inkább megkérdezned.
2021. aug. 20. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem vagy az!
2021. aug. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én sem gondolom azt, hogy pszichopata lennél. Azoknál mások a tünetek. Beszéld meg az orvosoddal.
2021. aug. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha az lennél, akkor nem zavarnának ezek a dolgok. Ez teljesen más.
2021. aug. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Hány éves vagy kérdező? És mi a nemed? Egyébként nem vagy egyedül. Én 18 éves és fiú vagyok
2021. aug. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kényszergondolataid vannak, már csak azért sem lehetsz pszichopata, mert ezen aggódsz. Nem voltál mostanában túlterhelt? Suli, egyebek? A depresszió, kiégés is tompíthatja az érzelmeket.
2021. aug. 31. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!