Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » USA-ban végzettség nélküli...

USA-ban végzettség nélküli munkavállalásra milyen lehetőségek vannak?

Figyelt kérdés

Jövőre szeretnék kimenni dolgozni az USA-ba, egy kis élettapasztalatot, stb szerezni, aztán esetleg kint tanulni egyetemen. Jelenleg semmilyen végzettségem sincs, csak egy érettségi. 1-2 esetleg 3 évre szeretnék így menni, de el sem tudom képzelni, hogy ebbe, hogy lehet bele fogni, mivel kell kezdeni, hogy lehet munkát találni, vagy van-e valami megbízható közvetítő cég. Nem igazán tudom azt se, hogy milyen munkák vannak ebben a formában. Gondolom nem a csúcs de azért élhetőek. Nyugati part és Florida érdekelne legfőképpen. Ha esetleg van valakinek tapasztalata ezzel szívesen fogadom.

A válaszokat nagyon Köszönöm!



2021. aug. 22. 16:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Bátor vagy de én nem tenném mindenesetre jól megettek a filmek.
2021. aug. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ezt kifejtenéd?
2021. aug. 22. 16:42
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Egymilliard ugyanilyen kerdes volt mar, ha annyi eszed sincs hogy hasznald a keresot, nem tudok rajtad segiteni.


Fogadd el azt a tenyt, hogy nem fogsz kimenni Amerikaba 'szerencset probalni'. Ezzel az otlettel kb. 50-60 evet kestel, nagyjabol akkor lehetett utoljara legalisan igy kimenni a semmire a meztelen s*ggeddel meg a nulla tapasztalatoddal.

2021. aug. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Végzettség nélkül nincs opció arra hogy legálisan kimenj. Több diplomával sem egyszerű.
2021. aug. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Zoldkartya lottot kellene csinalnod minden evben. Van kint ismerosom akit elso evben kihuztak es olyan is akit tobb mint 10 ev probalkozas utan.
2021. aug. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
59%

Szia,


Van azert par lehetoseg :)


-hazassag

-EB3 unskilled vizum

-zoldkartya lotto


Ha egyedul vagy, a legegyszerubb az elsot valasztani. Szerencsere van mar sok weboldal, csoport ahol tudsz ismerkedni. Sok sikert es ne add fel!

2021. aug. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Dávid válasza:

Turistaként kimehetsz, vagy eleve állásajánlatra jelentkezve.

A legegyszerűbb, ha valami nyári táborba mész dolgozni.


Egyetemet ott nem érdemes végezni mert az tízmilliós kiadás (bár tény, hogy jobb az oktatás színvonala, mint Európában).


A néhány degenerált válaszadóért én kérek elnézést. De egyben igazuk van: ez nem az EU, ahol szabadon kóricálhatsz állás után nézve és az egyszerű munkákat (takarítás, pincér, mezőgazdaság) nem is fizetik meg.

2021. szept. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!