Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » El tudom adni az AMTS jegyemet?

El tudom adni az AMTS jegyemet?

Figyelt kérdés
Van két belépőm az AMTS-re, amit még tavaly vásároltam, de mivel elmaradt a rendezvény, érvényes az ideire. Végül is a jegyek nem névre szólóak, de nem tudom, hogy van-e lehetőség, hogy tőlem más átvegye. Nincs védettségink, így nem tudunk idén sem részt venni a rendezvényen. Ha van lehetőség továbbadásra, valakit érdekel?

2021. aug. 22. 20:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Váltsd vissza. Ha elmaradt az eredeti rendezvény, vissza KELL váltsák, ez törvény, minden más, például érvényes a következőre, levásárolható kupon, csak opció, amit elfogadhatsz, de ha nem fogadod el, vissza kell váltaniuk.
2021. aug. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
#1 Nem váltják vissza, legalábbis azt állítják, hogy csak júniusig váltották, de én kérdeztem előtte is, és azt mondták, hogy nincs rá lehetőség. El lehetett tolni idénre, amivel nem is volt gond, mert akkor gondoltuk, elmegyünk most. De mivel nincs védettségi, így nem tudunk. Vissza nem váltják, csak el lehet tolni megint egy évvel. Inkább eladnám, ha van rá lehetőség, ezért a kérdés.
2021. aug. 22. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!