Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mik a pontos szabályok a...

Mik a pontos szabályok a Disney-nél?

Figyelt kérdés
Nemrég feldobott egy régebbi cikket a face, amiben arról van szó, hogy a Disney sztároknak kőkemény szabályokhoz kell tartaniuk magukat. (Kinézet, szüzesség, tökéletes imázs és magánélet). Ebbe gondolom beletartozik az is, hogy elhatárolódnak a vallási, és a nemekkel kapcsolatos kérdésektől.Viszont a Disney +-on tavaly jött ki az Owl House c. Sorozat, amit én személy szerint imádok. Az évad végén elvileg Luz és a kis barátnője között valamiféle romantikus szál kezd kialakulni. Ha ez így van, ez hogy férhet bele a Disney szigorú szabály rendszerébe?

2021. aug. 23. 15:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A színészeket (állítólag) kötő irányelvek nem azonosak a fikciós művekben lévő cselekményekkel. Mivel a gyerekek a színészt és a karaktert egymással azonosítják, ezért nem lehet botrányos a viselkedése a gyerek vagy tiniszínészeknek, hogy ne mutassanak rossz példát. A szüzesség kicsit kilóg a képből, hiszen az a magánélethez tartozik és nem a nyilvánosságra. Más dolog persze, hogy egy 15 éves gyerekszínész ne essen teherbe.

Az Owl House viszont egy animációs sorozat, tehát még jobban elvonatkoztatott a valóságtól.

2021. aug. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, erre gondoltam én is, csak mégis fura. Elvégre ha van egy érték/szabályrendszer (nevezzük bárminek), mindenre ki kellene terjednie. Nem?
2021. aug. 23. 20:49
 3/3 anonim ***** válasza:

Örüljünk neki, hogy erre nem terjed ki, én speciel örülök, hogy vannak meleg kapcsolatok iyen műsorokban.


(Amúgy végre találtam egy másik magyar rajongót :DD)

2021. aug. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!