Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért kínozták kaneki-t a...

Boti1122 kérdése:

Miért kínozták kaneki-t a tokyo ghoulban csak a 12 részét láttama sima tokyo ghoulnak és nem értem hogy mit csinált a lány aki kanekinek van a testében hogy kínozzzák?

Figyelt kérdés
miért kínozták kaneki-t a tokyo ghoulban csak a 12 részét láttama sima tokyo ghoulnak és nem értem hogy mit csinált a lány aki kanekinek van a testében hogy kínozzzák?

#anime #Kaneki #Tokyo Ghoul #kanekki #miért kínozzák kanekit
2021. aug. 25. 01:04
 1/2 Thunderfairy ***** válasza:
100%
Kaneki Ken-t az anime elején elcsalja és megtámadja egy veszélyes S osztályú ghoul Kamishio Rize. Kaneki az ő szerveit megkapta így tulélte ezt a kalandot. Kaneki kinzója Jason meg Rize-t üldőzte valamiért. Számomra nem derűlt ki hogy mi baja van Jason-nak Rize-l. Visszont Rize Kaneki-ben él tovább, legalábbis a gondolataiba. Szerintam Jason úgy gondolta hogy így leszámolhat Rize-l.
2021. aug. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
Nameg Kanekinak Rize "illata" van. Jason már tudta, hogy Rize nem él, mégis annyira meg akarta kínozni, hogy beérte Kanekivel.
2021. aug. 28. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!