Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Építőipari munkások (pl....

Építőipari munkások (pl. néhánynapos lakásfelújítás esetében) maguknak visznek enni- és innivalót? Hogy történik az ellátásuk?

Figyelt kérdés

2021. aug. 25. 08:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Megrendelőként írom: elballagnak a közeli kisboltba kajáért, üveg borért.
2021. aug. 25. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Az ebédeltetés régen lehetett divat faluhelyen, de szerintem már az a szokás is kikopott, mára már inkább csak itallal szokják megkínálni a munkásokat. De jobb ha őket kérdezed meg, nehogy várják az ebédet, aztán délben meg koppanjanak.


És ha jót akarsz magadnak, és minőségi munkát vársz, akkor alkoholt ne adj nekik.

2021. aug. 25. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Te, mint megrendelő, nem adsz nekik semmit. Esetleg, ha 40 fok van, akkor azért rakhatsz be nekik vizet a hűtőbe, az azért emberséges. Ha meg jófej akarsz lenni, akkor megkínálod őket kávéval.
2021. aug. 25. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Igaz, ötven éve már, hogy építkeztünk, de akkor az itallal az volt, hogy reggel megígértük, hogy kapnak egy üveg bort, de csak a napi munka végén. Ha magukét innák, azonnal ki vannak rúgva.

Enni viszont nem kaptak. Dél körül beszalonnáztak a maguk által vásároltból.

2021. aug. 25. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 qkker1 ***** válasza:
100%
Szépen megvesszük magunknak az ételt és üdítőt. /aki piálni akar, az repül a csapatból/
2021. aug. 25. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszaitokat!
2021. aug. 25. 10:30
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van erről tapasztalatom. Volt már olyan aki megakart kínálni ebéddel, de nem fogadtam el. (nagyon ritka talán 2 eset volt). Üdítővel, kávéval, vízzel a megrendelők 80%-a legalább. Egyébként max vizet szoktam elfogadni.
2021. aug. 25. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2021. aug. 29. 10:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!