Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen jó érvet találjak ki?

Milyen jó érvet találjak ki?

Figyelt kérdés
Az van hogy anyám nagyon be korlátoz engem és nem sok mindent enged meg. De vuszont szeretnék egy új telefon tokot csak az a helyzet h ezelőtt fél évvel is vettem egyet de akkor még nem is mertem azt amit rá akarok tetetni, igazából nem kerül sokba ki szállítással együtt 5000 valamyennyi Ft és ha egy órán belül meg tervezem a tokot és el is kuldom a rendelés akkor még ajándék is jár hozzá, na de m1 nem ez a lényeg hanem hogy milyen jó érvet talalhatnek ki. Előre is nagyon köszönöm! 😘

2021. aug. 28. 22:16
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocs a helyes irasert és azt pedig muszáj ki javitanom h:de akkor még nem ismertem*
2021. aug. 28. 22:18
 2/4 anonim ***** válasza:

A rengeteg helyesírási hibából miért pont az „ismertem“-et javítottad ki? Ez nagyon érdekelne.

De a kérdésre reagálva:

Ömm... miért nem veszel magadnak telefontokot? Vagy kérhetnél szülinapodra, névnapra, karácsonyra...(ahogy nálatok szokás) Vagy ez most létfontosságú? Magyarázd el neki, hogy miért kell egy most nagyon neked és hogyha ez egy komoly indok, akkor elméletileg meg kéne engednie. (A jó indok nem az, hogy kell, hogy jól nézzen ki, mert a suliban egyszerűen MUSZÁJ mutogatni. A jó indok az, hogy SZÜKSÉGED van rá, azaz félsz, hogy eltörik a telefon stb...)

2021. aug. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen ez jo indok, csak őt ez sem érdekelné, igazából azt sem engedi hogy a suliba magammal vigyem a telom, a szüli napom 1 honapja volt nev napom márciusban, karácsonyra pedig nem szoktqk nekem ilyeneket venni.
2021. aug. 28. 23:09
 4/4 A kérdező kommentje:
És egyebkent saját penzembol akarom venni csak anya hulyesegnek talalja, de tesom azt monda hogy majd lehet h meg veszi nekem
2021. aug. 28. 23:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!