Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Debrecenben hol tudnék (olcsób...

Debrecenben hol tudnék (olcsóbban) fonalakat venni? Tudnátok üzleteket írni utcanévvel együtt?

Figyelt kérdés
Azért írtam, hogy olcsóbban, mert biztos van csomó hely, de nem szeretnék bemenni az első méteráruba amit meglátok, és esetleg így a legdrágább helyről venni, miközben máshonnan is tudnék.

2021. aug. 31. 09:56
 1/1 anonim válasza:
Nem debreceni vagyok, de szerintem ez összességében elmondható, hogy minden városban sokkal drágább a rőfösökben a fonal, mint online. Esetleg ha félsz, hogy nem tudod megnézni a színét, anyagát, menj be egy rőfösbe, és ami tetszik írd fel a cikkszámát és rendelj online. Én a Rea-Tex-ből szoktam rendelni, sok minden van, egész jó áron.
2022. aug. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!