Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Másnak se jön értesítés a...

Másnak se jön értesítés a Gmail és Messenger üzenetekről?

Figyelt kérdés

A régi telómon már megszoktam, mondván, hogy korral jár (jó 4 éves volt), de nemrég vettem újat és azon még talán rosszabb állapotok uralkodnak.

A Gmail elég vicces, mivel sokszor akkor jön egy értesítés, hogy jött egy üzenet, amikor már benne vagyok magába az üzenetbe....

Messenger meg semmilyen hangot, jelzést, értesítést semmjt sem csinál....pedig mindenféle hang fel van véve a telón magán is, a messengerbe is be van állítva és megis semmi....


Másnak is ilyen? Lehet valamit csinálni, hogy rendesen működjön?



2021. aug. 31. 10:53
 1/1 anonim ***** válasza:

A Gmail-lel szerencsére nincs gondom, de a Messengerrel igen.

Pedig már újra is telepítettem az alkalmazást, mégsem jelez.


Sokszor kénytelen vagyok megnyitni, majd bezárni és ha az ezt megelőző időben írt valaki, akkor kegyeskedik értesíteni is..

Vagy ha valaki reagál az én írásomra, sokkal később jön az értesítő róla, én pedig addigra már láttam.


Bosszantó. Nem tudom, mi lehet a megoldás.

2021. szept. 20. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!