Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ciki a kínai tolltartó középis...

Ciki a kínai tolltartó középiskolában?

Figyelt kérdés
2010. aug. 30. 18:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Már mért lenne?

Én például egy 8 éve használatos tolltartóval fogok nekivágni. Mondjuk ha görények közé mész akkor ezt ne említsd nekik.

2010. aug. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%

Most leszünk 11.-esek (pontosabban ha itt beszélek, akkor én leszek^^) és egy oszt társamnak ilyen anime-s izé van... 17éves fiu... nem cikizik érte.. nem hiszem, hogy gáz lenne.

16perF

2010. aug. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

nekem még tolltartóm sincs. :D


18f

2010. aug. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%
Nekem sincs xD 18/l
2010. aug. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
80%

ha ennyire kinosan érdekel hogy mi ciki és mi nem akkor itt valami gondvan szerintem

amugymeg kinszarja le mit gondolnak, mindenki megbaszhatja a toltartojával a tetves qrva anyját a ravatalán....

2010. aug. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
igazi kínai vercsaszi..még az sem gáz,öreg!:D
2010. aug. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%

manapság mindenért kinézik az embert... milyen sz@r lehet középiskolásnak lenni!!! most komolyan...

ugyan már! sz@rd le, hogy ki mit gondol és mond, különben rosszul fog esni és attól csak rosszabbul érzed magad. ha meg esetleg anyagi okok miatt nem 3ezres tolltartót, stb-t veszel, nem a te hibád...

látnád, mi van az egyetemeken! a csajok minden vackot összeszednek, a fiúk akár egy 'mackóalsóba' is bejönnek előadásra, általában attól is függ, kinek mennyi pénze van, mert megpróbálnak spórolni, de ugyebár a lányok nehezen bírják ki vásárolgatás, a fiúk meg kaja nélkül...:P hogy csak néhány dolgot említsek...

a legtöbb ruhám nekem is kínai vagy second hand helyről van. ha jól össze tudod válogatni, akkor nincs gond. egyébként a márkás cuccokkal is nagyon el lehet rontani az összhangot.

tojd le!!! (tudom, rosszul eshet, nekem is vannak rosszabb napjaim, de nem tudok/tudsz vele mit kezdeni).

2010. okt. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!