Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Segítség , melyik vámpíros...

Segítség , melyik vámpíros film ez?

Figyelt kérdés
Régen láttam egy nagyon jó kis vámpíros filmet, aminek a 2 főszereplője egy vámpír férfi és egy átlagos nő. A nő háza alatt aludt a vámpír, majd felébredtem, meg akarta támadni a nőt, aztán mégse tette, beleszeretett a nőbe és lemondott a nagy nehézség ellenére a vámpír létről

2021. szept. 2. 17:18
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Alkonyat, mondjuk ott nem mondott le a vámpírságáról, de lehet, erre gondolsz
2021. szept. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tuti nem az alkonyat. Kérdező, más nem rémlik a filmből? Mert ez így nagyon kevés.
2021. szept. 2. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az még megvan, hogy a férfi úgy tud lemondani a vámpír létről, hogy nem iszik vért, helyette emberi kaját, meg asszem a filmben feltűnik egy másik vámpír is, aki a pasas szeretőjének mondja magát
2021. szept. 3. 16:17
 4/5 anonim ***** válasza:
Sajnos nincs ötletem, de hátha ezek között rábukkansz, nem túl sokat kell átböngészni. [link]
2021. szept. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sajnos nem ezek azok,de azért köszönöm a segítséget
2021. szept. 3. 17:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!