Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tényleg eladhatom az életem...

Tényleg eladhatom az életem Ebayen?

Figyelt kérdés

Olvastam egy fickóról, aki állítólag eladta az életét Ebayen és nem is olyan kevés pénzt kapott érte.


Ez tényleg lehetséges lenne? És én, egy Magyar átlagember kB mennyit kaphatnék az életemért?

Mert ha eleget hozzá, akkor vennék egy lakatlan szigetet, vagy Patagóniában/Alaszkában egy nagy üres területet a semmi közepén de akár csak Kárpátalján vagy Nógrádban egy kiürülő falu mellett egy tanyát és valami mezőgazdasági munkával nagyjából önellátva eltengődnék. Meg mondjuk havonta egyszer bemennék egy nagyobb faluba venni létszükségeteket pl egy-két könyvet, hogy ne unatkozzak.

Szóval egyfajta félremete életet élnék távol a modern világtól.


De tényleg el lehet adni az életet ebayen?



2021. szept. 2. 21:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
nem
2021. szept. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
93%
A személyazonosságod el lehet adni, ilyenről hallottam már én is, de biztosan nem az ebayen, Azt nem tudom hogy hogyan történik meg, átadod a papiraidat, valahogy bejelentik a lakcimedre, biztosan kell hozzá borzasztó sok alvilági kapcsolat és pénz annak aki át akar költözni egy másik ember életébe, gondolom ezek bűnözők lehetnek. Én addig örülök amig nincs dolgom olyan emberekkel akik ilyenekkel foglalkoznak xd
2021. szept. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Felteheted, de most megmondom semmit sem er! :)))
2021. szept. 2. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!