Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi ertelmuk van a reklamoknak?

Mittudomen721 kérdése:

Mi ertelmuk van a reklamoknak?

Figyelt kérdés

Fokent a tvben megjeleno termek reklamokra gondolok.


Magambol indulok ki es ha jol emlekszem sosem vettem semmit amit reklamban lattam de meg csak eszembe sem jutott valami roluk ha emlekeim nem csalnak. Igy hat nem is ertem oket.


Mi ertelmuk van?



2021. szept. 2. 23:21
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Hogy akkor ki tudj menni pisilni.
2021. szept. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%

Ne magadbol indulj ki, nem vagy te a vilag kozepe ... masok igen is a reklamok alapjan vasarolnak.


Voltam kereskedo ... mindig az ment a legjobban amit a tv reklamok nyomtak.

2021. szept. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%

Tudat alatt hatnak a reklámok igazából. Bemész a boltba, és szorongást vált ki benned az hogy van pl 20 féle üdítő,energiaital,mosópor vagy bármilyen sz5r de nem tudod melyiket válaszd.

Ilyenkor feljön egy szín a logóval+a hozzátartozó szlogen és automatikusan leveszed a polcról a cocát a monstert a mittudomén mit.

Te sem vagy kivétel.

2021. szept. 2. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
76%
Sokan vannak, akiknek megtetszik egy reklám és amiatt vásárolnak valamit.
2021. szept. 3. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
86%

Tévés reklámunk ugyan nincs, de ha kimarad pár nap, a forgalmunk jelentősen csökken.

Az önbecsapás, hogy siha semmit nem vettél azok alapján.

A tudatalattidban azért ott van a hatása.

2021. szept. 3. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
91%
Rokonom dolgozik egy reklámügynökségnél. Azt hallottam tőle, hogy ha reklámozzák a terméküket, akkor sokkal többet tudnak értékesíteni, mint amikor kisebb szünetet tartanak (nyári szabadságolások stb.).
2021. szept. 3. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
38%
Jelentős mértékben járulnak hozzá az átlagemberek idő előtti elhülyüléséhez - és ha úgy vesszük, ennek csak örülhet az állam, mert aki nem gondolkodik, annak többnyire reális igényei, célkitűzései sem fogalmazódnak meg. A reklám lényegében az intézményesített nagyüzemi szélhámosság. Következetesen NEM veszem meg azt a hányadékot, amit naponta 30000-szer a képembe tolnak erőszakkal. A reklámügynökségek köszönik, nagyon jól elvannak abból, hogy non-stop öntözik a fost az emberekre, - a legkevésbé sem érdekli őket, hogy ez kire milyen hatással van. Persze a bevételek tekintetében felejtsd el a felső határt, - semmi nem elég nekik úgy, ahogyan a hányadékot megrendelőket sem.
2021. szept. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!