Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tesztek egy rosszul...

Mit tesztek egy rosszul sikerült napon, hogy elfelejtsétek a dolgokat?

Figyelt kérdés
Ma reggel egy cigány asszony a kezembe nyomott az utcán egy újságot, megfogtam, erre elkezdett ordibálni(!) velem, hogy mit képzelek, ez nem ingyenes. Mondom oké, akkor megyek tovább, erre utánam ordibált, hogy "állj meg, te kis szemét", a fél utca engem nézett, ráadásul egy forgalmas helyen. Jó, utána bkv ellenőr azt hitte, hamisított a bérletem. Mindenki előtt leégetett, aztán bocsánatot kért, hogy mégsem az. Utána barátnőm összeveszett velem, mert miközben mondott valamit, máshova néztem, nem rá-.- Aztán, hazafelé szarrá áztam és ha ez még nem lenne elég, elcsúsztam a villamosról leszállva mindenki előtt. Hát a tököm tele van a mai nappal. Meg tudjátok, rossz idő is van. Ti mit szoktatok ilyenkor csinálni? Hallgassak vidám zenét vagy mi?
2010. aug. 30. 21:21
 1/7 anonim ***** válasza:
röhögj rajta és felejtsd el :D xD
2010. aug. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jó, csak tényleg olyan ciki volt ez az egész nap. Holnap meg randim lesz egy sráccal és el fogom szúrni, mert most semmi önbizalmam, minden úgy lehangolt.
2010. aug. 30. 21:40
 3/7 A kérdező kommentje:
ja, és lány vagyok, nem homi:D
2010. aug. 30. 21:40
 4/7 anonim ***** válasza:

Várj, írok én is egyet, hátha ezen röhögsz egyet=D

Hallod, nekem egész évben egy igazi ratyi napom volt, az egész évben de az vitte az összes többit.

Fos nap a'la _Raven_:


Hajnalban arra ébredek hogy valami nedves van az ágyamban. Hozzáérek, véres. Drága cicám roppant büszkén trónol a párnámon egy frissen elejtett madárral. Mondom ok. Kiviszem, beáztatom az ágyneműt.

Reggel a szomszéd ébreszt traktorral, majd át is jön és ordibálva, cigifüstbe burkolva érdeklődik jóapám holléte felől. Én meg bámulok rá egy szál törülközőben hogy: HE?

Délelőtt egy kis íjazás, minek során szerencsésen szétlőttem egy betonoszlopot. Felfelé jövet meg taknyoltam is a sárban de szerencsére nem látta senki.

Délután nyomás próbálni, mert este fellépés de eltűnt a mikrofonállvány, pont az amelyiket én használom. Jó, tarháltunk másikat.

Elered az eső, szabadtéri színpad lőn korcsolyapálya.

Beindul a koncert, elfeledkezem magamról, eltöröm a kölcsön mikrofonállványt.

És amikor vége lett, észrevettem hogy fekete lé folyik rólam. Hosszas tanakodás után rájöttünk, előző nap lett festve a hajam és az eső leáztatta a még fogós festéket. Gyönyörűen festhetem másfél órán keresztül a színpadon.


Mindenki életében vannak kevésbé ,,szabályszerű" napok, ez van. Nem érdemes bosszankodni rajta.


Ha valami sz.arul jön ki, általában ezeket csinálom:

-zenét be és zene tempójától függően pogózás/lazulás

-rajzolok

-írok egy dalt/verset

-olvasok

-játszom az állataimmal

-megnézek egy filmet ami annyira s.zar hogy már vicces

-ha megtalálom a többieket, akkor irány a Kossuth tér egy jó kis utcazenélésre


=)

2010. aug. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ilyen hozzáállással ne menj el randizni. bízz magadban, te vagy a legjobb még ha nem is jön össze akkor sincs semmi nemde ? (:
2010. aug. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A randihoz meg annyit, hogy ha önmagadat adod, nem tudod elszúrni. Lehet hogy ma is azért volt ennyi gond mert belül emiatt görcsöltél.

Hallgass valami szép megnyugtató metálat =D ha szereted.

2010. aug. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi Raven..:D A te 1 napod sem semmi:D
2010. aug. 30. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!