Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy nézett ki életed azon...

Hogy nézett ki életed azon időszaka ami eddig szerinted a legszebb volt? Meddig tartott? Tudatában voltál annak, hogy az a legszebb vagy csak utólag jöttél rá?

Figyelt kérdés
2021. szept. 6. 02:34
 1/4 anonim válasza:
100%
A legszebb az volt, mikor elköltöztem otthonról iskola után, dolgoztam, független voltam és szabad. Hétvégente bulik, barátok, és a párom. Felelősségvállalás már elkezdődött, de nem volt ekkora, mint most. Nem voltam tudatában, hogy ez milyen szép is. De még mindig fiatalok vagyunk, így bizonyára halálomig lesz ilyen jó időszakom újra, idős koromra már remélem nem erre fogok gondolni legjobbként :D
2021. szept. 6. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Remélem még előttem áll. Boldog percek esetleg órák voltak, időszak nem.
2021. szept. 6. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszem kamaszként mikor kinyílt előttem egy csomó új dolog, és mit sem tudtam a világról. Azóta is keresem az elveszett kamaszkori lelkesedésem. :D
2021. szept. 6. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Középiskolás éveim. Nagyon sok barátom volt mindig eljártunk fesztiválzoni, inni hülyéskedni. Azóta egyik sincs meg
2021. szept. 6. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!